۱۳ آبان نماد عینی استکبار ستیزی ملت بزرگ ایران است
۱۳ آبان نماد عینی استکبار ستیزی ملت بزرگ ایران است

،حجت الاسلام ابوالقاسم رضایی اندیشمند در اجتماع پایانی شرکت کنندگان در راهپیمایی یوم الله 13 آبان در مصلای شهدای محراب کنگان با تشکر از حضور گسترده مردم بویژه دانش آموزان افزود: ملت ایران باحضور در راهپیمایی ۱۳ آبان پیام ایستادگی و مقاومت را به دشمنان و پیام امیدواری و اقتدار را به ملت‌های قرار گرفته در خط مقاومت صادر کرد.

حجت الاسلام ابوالقاسم رضایی اندیشمند در اجتماع پایانی شرکت کنندگان در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در مصلای شهدای محراب کنگان با تشکر از حضور گسترده مردم بویژه دانش آموزان افزود: ملت ایران باحضور در راهپیمایی ۱۳ آبان پیام ایستادگی و مقاومت را به دشمنان و پیام امیدواری و اقتدار را به ملت‌های قرار گرفته در خط مقاومت صادر کرد.

وی اظهار داشت: دانش آموزان و دانشجویان پیرو خط امام در سال ۵۷ و ۵۸ با حضور در صحنه و تقدیم خون پاک خود ضمن لبیک به ندای امام و مقتدای خویش درخت اسلام را آبیاری و ضربه ای مهلک بر پیکره استکبار به سرکردگی آمریکا زدند.

این مقام مسئول با استناد به سخنان امام و خلف صالح ایشان در خصوص آمریکای جنایتکار گفت: آمریکا همچنان دشمن شماره یک بشریت بوژه جهان اسلام است و مبارزه با آمریکا ادامه خواهد داشت.

رضایی افزود: همچنانی که مقام معظم رهبری فرمودند ، آمریکا غیر قابل اعتماد است و نباید به وعده های دروغین او خوشبین بود.

وی بیان نمود: یکی از پیام های مهم ۱۳ آبان ، تسخیر لانه جاسوسی اجتناب از مذاکره با آمریکای خائن و جنایتکار است همانگونه که تاریخ نشان داده آمریکایی ها همواره بدعهد و پیمان شکن اند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه کنگان به موضوع کاپیتولاسیون اشاره و گفت: کشورهایی مانند ژاپن که ادعای پیشرفت دارند در برخی زمینه ها تحت سیطره آمریکا هستند بگونه ای که حتی در مورد مسائل کشورشان بدون اجازه از آمریکا نمی توانند کاری کنند.

حجت الاسلام رضایی در پایان تاکید کرد: راه گذر از پیچ تاریخی ، غلبه بر مشکلات و خنثی نمودن توطئه دشمن تبعیت محض از فرمایشات و دستورات مقام معظم رهبری و ولی فقیه زمان است.

لازم به یادآوری است راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در کنگان با حضور گسترده اقشار مختلف مردم و مسئولان ، بویژه دانش آموزان از خیابان معلم تا مصلای شهدای محراب این شهر برگزار شد.