شفافیت مالی مسئولین؛ مطالبه عمومی است
شفافیت مالی مسئولین؛ مطالبه عمومی است

امام جمعه سیراف افزود:به جهان استکبار اعلام می کنیم ما را در هر شرایطی قرار دهید دست از ارزش ها و آرمانهای امام و شهدا برنمی داریم و ان شاءالله به کوری چشم دشمنان ،این انقلاب را به انقلاب جهانی مهدی موعود متصل خواهیم کرد.

حجت‌الاسلام عاشوری امام جمعه سیراف در خطبه‌های نماز جمعه اظهار داشت: هواپیمای جت پیشرفته آموزشی و تمام ایرانیِ “یاسین” که به دست توانمند متخصصان وزارت دفاع و همکاری نیروی هوایی ارتش طراحی و ساخته شده است، رونمایی شد.

وی ادامه داد: این هواپیمای آموزشی که با انطباق با تمام استانداردهای جهانی و بلکه در برخی ویژگی‏ ها فراتر از آن و قابل رقابت با مدعیان این صنعت، در شرایط تحریمِ همه جانبه توسط فرزندان ایران اسلامی طراحی و ساخته شده است، طنین آوای “مامی توانیمِ” جوانان در گام دوم انقلاب است که رهبر معظم انقلاب وعده‏ی آن را پیش‏تر و بارها داده بودند.

امام جمعه سیراف افزود:به جهان استکبار اعلام می کنیم ما را در هر شرایطی قرار دهید دست از ارزش ها و آرمانهای امام و شهدا برنمی داریم و ان شاءالله به کوری چشم دشمنان ،این انقلاب را به انقلاب جهانی مهدی موعود متصل خواهیم کرد.

حجت الاسلام عاشوری به شاهکار اطلاعاتی سپاه؛ ابعاد ودستاوردهای راهبردی دستگیری روح الله زم پرداخت و گفت:ایجاد شوک خبری دستگیری روح الله زم سرشبکه ‏ی سایت و کانال تلگرامی آمدنیو و و بازتاب رسانه‏ ای بسیار گسترده‏ی دستگیری وی، و از همه مهم‏تر حمایت گسترده و همه جانبه‏ی اطلاعاتیِ سرویس های کهنه ‏کارِ اروپایی و آمریکایی و حمایت رسانه‏ ای صهیونیستی از عنصر خائن، نشان از اهمیت این مُهره می‏دهد. این شکار، علاوه بر این‏که نماد اقتدار فرزندان انقلاب در جنگ اطلاعاتی و امنیتی در تقابل با سرویس‏ هایی چون سیا، موساد، ام‏آی‏سیکس و سرویس فرانسوی” DGSE ” است؛ ابعاد و پیامدهای چشمگیری در آینده مثل کشف بیشتر و گسترده‏ تر شبکه‏ ی عنکبوتی نفوذ، ترمیم سیستم ضدجاسوسی کشور، ایجاد آرامش نسبی رسانه‏ای در ایام انتخابات و… خواهد داشت.

امام جمعه بندر سیراف در ادامه گفت:شفافیت مالی مسئولین؛ مطالبه عمومی است.

حجت الاسلام عاشوری امام جمعه بندر سیراف درباره قطع یارانه افراد پر درآمد گفت: قطع یارانه افراد پردرآمد؛  اقدامی دیرهنگام اما درست است.

وی افزود: از اقدامات درست و مناسبی که در روزهای اخیر خبر انجام آن اعلام شد، حذف یارانه افراد پردرآمد است. اقدامی که قرار است از سوی دولت به صورت تدریجی و با شناسایی افراد پردرآمد از طریق سامانه ها و سازو کارهای لازم و با کمک اطلاعاتی هفت دستگاه و بر‏اساس هشت معیار صورت گیرد. این برنامه و اقدام دولت که لازم بود با توجه به شرایط اقتصادی کشور، خیلی زودتر از این انجام شود، اما در این شرایط نیز انجام آن شایسته تقدیر و توجه است و پسندیده است که اقشار مختلف جامعه آن را پذیرا باشند.

عاشوری بیان کرد:چهارشنبه ۸ آبان شهادت محمد حسین فهمیده  روز نوجوان و روز بسیج دانش آموزی است. و بسیج دانش آموزی یک نهاد آموزشی است که با برنامه های متنوع و ایجاد پایگاه های علمی وفرهنگی سعی دارد گام موثری در ارتقای توان علمی دانش آموزان داشته باشد.

امام جمعه سیراف خاطر نشان کرد:بسیج، عبارت است از مجموعه ای که در آن، پاکترین انسانها، فداکارترین و آماده به کارترین جوانان کشور در راه اهداف عالی این ملت و برای رسیدن به کمال و  خوشبختی این کشور، جمع شده اند. بسیج عبارت است از تشکیلاتی که در آن، همگی افراد ، به یک مجموعه عظیم و منسجم، به یک مجموعه آگاه، متعهد،  بصیر و بینا به مسائل کشور و به نیاز ملت، تبدیل می شوند؛  مجموعه ای که دشمن را بیمناک می کند معنای بسیج این است

وی در پایان گفت: تقدیر و تشکر می کنم از اقدام تحسین برانگیز و بصریت افزای آقای مهدی ترابی بازیکن ارزشی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس ایران که با حرکت زیبای خود راه را به مردم و مسولین یادآور شدند و حل مسائل و مشکلات کشور را در پرتو اطاعت از مقام عظمای ولایت امام خامنه ای عزیز دانستند. این گونه جوانان در واقع قدرشناس نظام و رهبری و خون شهدا و ارزشهای نظام جمهوری اسلامی هستند