توزیع ۱۲۰۰ بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان مددجوی جنوب استان بوشهر+ تصویر
توزیع ۱۲۰۰ بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان مددجوی جنوب استان بوشهر+ تصویر

شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس ، 1200 بسته لوازم التحریر را بین دانش آموزان مددجوی تحت پوشش کمیته امداد در شهرستان های عسلویه، جم و کنگان توزیع کرد.

در این مراسم مدیرعامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد ضمن خیرمقدم به مهمانان اظهار داشت:«شورای راهبردی پتروشیمی های منطقه پارس تصمیم به توزیع اقلام نوشت افزار بین دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد از شهرستان های عسلویه، جم و کنگان گرفت و بر همین اساس پکیج هایی در قالب نوشت افزار و لوازم التحریر برای سه مقطع تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول و دوم تهیه کرد.

دبیر شورای راهبردی و مدیر عامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد ادامه داد:« نگاه ما در شورای راهبردی، نگاهی حمایتی برای پیشبرد آموزش و تقویت زیرساخت های آموزشی است

یاسری افزود:با نظر سازمان نوسازی مدارس استان بوشهر، ساخت ۹ مدرسه در شهرستان های عسلویه، جم و کنگان به شورای راهبردی پتروشیمی های منطقه پارس واگذار شده است که به ترتیب اولویت بندی آماده و برای بهره برداری در اختیار آموزش و پرورش قرار می گیرد.

مدیرعامل پازارگاد بیان داشت:طبق مکاتبات انجام گرفته با کمیته های امداد شهرستان های عسلویه، جم و کنگان، اسامی دانش آموزان به ما اعلام شد و بر اساس آن بسته هایی در قالب نوشت افزار و لوازم التحریراز قبیل انواع دفتر، کیف، خودکار، گونیا، مداد، ماژیک، پرگار و …تهیه و در اختیار دانش اموزان نیازمند قرار گرفت.

دبیرشورای راهبردی با اشاره به مقوله آموزش و توجه به این اصل یادآورشد: شورای راهبردی پتروشیمی های منطقه پارس، آموزش را یک اصل مهم دانسته و به این نتیجه رسیده است که می بایست برای آموزش سرمایه گذاری کند و این هدف با ساخت و تجهیز مدارس تحقق خواهد یافت.

وی ادامه داد : ساخت بیمارستان، مدارس چند کلاسه، تحت پوشش قراردادن مددجویان کمیته امداد و … از اهداف و وظایف شورای راهبردی نمی باشد ولی این حمایت ها را برای ارتقاء وضعیت آموزش، درمان، و … انجام می دهیم و امیدواریم مردم نیز از خدمات شورا رضایت داشته باشند.

در ادامه این جلسه رؤسای کمیته های امداد شهرستان های عسلویه، جم و کنگان از خدمات شورای راهبردی و حمایت شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد تقدیر کردند و برای کمک به رفع آسیب های اجتماعی، خواستار مشارکت بیشتر شورا در حوزه های مختلف از جمله، رفع محرومیت، حمایت از زنان بی سرپرست( سرپرستان خانوار)، حمایت در حوزه درمان و … شدند.