حضور بیش از ۲۰۰ دانش‌آموز بسیجی در اردوهای هجرت ۳ در کنگان+تصویر
حضور بیش از ۲۰۰ دانش‌آموز بسیجی در اردوهای هجرت ۳ در کنگان+تصویر

پاسدار حسین نوابی مدیر بسیج سازندگی سپاه شهرستان کنگان هدف از اجرای طرح هجرت را غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان، کارآفرینی، تقویت حس مسئولیت پذیری و محرومیت زدایی دانست و اظهار کرد: در این طرح دانش آموزان به فعالیت هایی از قبیل رنگ آمیزی و صندلی مدارس و همچنین زیبا سازی، طراحی و نقاشی […]

پاسدار حسین نوابی مدیر بسیج سازندگی سپاه شهرستان کنگان هدف از اجرای طرح هجرت را غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان، کارآفرینی، تقویت حس مسئولیت پذیری و محرومیت زدایی دانست و اظهار کرد: در این طرح دانش آموزان به فعالیت هایی از قبیل رنگ آمیزی و صندلی مدارس و همچنین زیبا سازی، طراحی و نقاشی مدارس و… مشغول هستند.

این مسئول بیان کرد: امسال در اردوهای طرح هجرت دانش‌آموزان در عرصه‌های مختلف با توجه به مهارت آنها به‌ کارگیری می شوند تا استفاده بهینه از تجربیات آنها انجام شود.

نوابی با اشاره به منويات رهبري در زمينه نقش اردوهاي جهادي در تربيت نسل جوان جامعه گفت: طرح هاي بسيج سازندگي و اردوهاي جهادي به منظور استفاده از نيرو و نشاط جوانان براي سازندگي كشور است.

وي ادامه داد: تحقق بخشيدن به منويات رهبري به عنوان ولي امر مسلمين جهان، شناسايي،هدايت و بكارگيري قابليت هاي دانش آموزان و نيز افزايش دلبستگي و الفت آنان با فضاهاي آموزشي از ديگر اهداف طرح هجرت دانش آموزي است.

این مسول با اشاره به اجراي طرح هجرت دانش آموزي در ۱۲مدرسه اين شهرستان اضافه كرد: ۲۲۰ نفر از دانش آموزان بسيجي اين شهرستان امسال در اين طرح هاي شركت كردند.

وي گفت: فضاسازي، مرمت، رنگ آميزي و بهسازي اين مدارس توسط دانش آموزان بسيجي از محورهاي اصلي اجراي اين طرح در فضاهاي آموزشي اين شهرستان بوده است.