جلسه هماهنگی کنگره شهدا و هفته دفاع مقدس در شهرستان کنگان برگزار شد + تصویر
جلسه هماهنگی کنگره شهدا و هفته دفاع مقدس در شهرستان کنگان برگزار شد + تصویر

به گزارش کوگانا،جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی مراسم هفته دفاع‌مقدس و کنگره سرداران و شهدای کنگان برگزار شد سرهنگ دوم پاسدار اسماعیل تاجیک فرمانده سپاه شهرستان کنگان با تشریح برنامه کنگره سرداران و شهدای شهرستان کنگان گفت: این کنگره در آذرماه سال جاری با حضور سخنران و مداح مطرح کشوری برگزار می شود. فرمانده سپاه محمد […]

به گزارش کوگانا،جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی مراسم هفته دفاع‌مقدس و کنگره سرداران و شهدای کنگان برگزار شد

سرهنگ دوم پاسدار اسماعیل تاجیک فرمانده سپاه شهرستان کنگان با تشریح برنامه کنگره سرداران و شهدای شهرستان کنگان گفت: این کنگره در آذرماه سال جاری با حضور سخنران و مداح مطرح کشوری برگزار می شود.
فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) شهرستان کنگان با تاکید بر همکاری شهرداران و دهیاران در شهدایی شدن فضای شهرها و روستاها بیان کرد: انتظار می‌رود همه شهرداران و دهیاران در برگزاری کنگره سرداران وشهیدای شهرستان کنگان همکاری نموده و فرهنگ شهادت، ایثار، مقاومت و حماسه آفرینی را در شهرستان نشر دهند.
وی ادامه داد: نام‌گذاری اماکن، میادین، خیابان‌ها و معابر و نصب تندیس شهدای شاخص در شهرها و روستاها باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد.وی خاطرنشان کرد برگزاری نمایشگاه آثار شهدای شهرستان و رونمایی از کتاب خاطرات و مستند والدین شهدا از دیگر برنامه های جانبی یادواره می باشد.

نوروزی گفت: هفته دفاع مقدس، تبیین هشت سال رشادت، مقاومت و ایثار است.

فرماندار شهرستان کنگان با اشاره به اینکه دوران دفاع مقدس دوران افتخار، سربلندی و سرافرازی است، افزود: تقویت روحیه خودباوری و خوداتکایی در سخت‌ترین شرایط کشور از بهترین دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس است.

وی ادامه داد: هفته دفاع مقدس با برنامه‌ریزی مناسب و به‌خوبی در شهرستان برگزار و به این مناسبت برنامه‌های متنوع با تشکیل کمیته‌های چندگانه در شهرستان انجام شود.

نوروزی گفت: یادواره شهدا باید اهداف والای رزمندگان و شهدای دفاع مقدس را احیاء کند و وصیت و توصیه شهدا باید نقشه راه مسؤولان باشد.

وی عنوان کرد: برنامه‌ریزی جهت برگزاری یادواره شهدا در سطح شهرستان با هماهنگی و هم‌افزایی ستاد برگزاری در سطح  شهرستان باقوت هرچه تمام‌تر دنبال شود.