«پرچم غدیر» بر سر در خانه کنگانی‌ها نصب می‌شود
«پرچم غدیر» بر سر در خانه کنگانی‌ها نصب می‌شود

امام جمعه کنگان از توزیع چندین هزار پرچم مخصوص غدیر جهت نصب در سر درب منازل شهروندان خبرداد.

حجت‌الاسلام  محمود محمودی  امروز در خطبه‌های نماز عید قربان با تبریک آغاز دهه امامت و ولایت اظهار داشت:همه در قبال غدیر و ایام دهه ولایت باید احساس مسئولیت کنند.

امام جمعه کنگان از توزیع چندین هزار پرچم مخصوص غدیر جهت نصب در سر درب منازل شهروندان خبرداد و افزود: در راستای ترویج سنت حسنه و موکد اطعام طعام در روز غدیر برنج برای طبخ در اختیار مساجد و حسینیه‌ها قرار خواهد گرفت.

وی  با بیان اینکه عید قربان تسلیم شدن در برابر اوامر الهی و موسمی برای قربانی کردن نفسانیات است، عنوان کرد:  امسال و به‌صورت محوری به همت جمعی از دستگاه‌ها ، کمیته امداد امام(ره) و برخی مؤسسات خیریه و مراکز نیکوکاری قریب ۱۰۰ رأس دام و دو نفر شتر ذبح و بین مؤمنین و فقرا و ایتام توزیع خواهد شد.

خطیب نماز عیدر قربان کنگان بیان داشت: برائت از مستکبران به‌معنی برائت از مظلوم‌کشی و جنگ‌افروزی و محکوم کردن کانون‌های تروریسم از جمله داعش است.

وی  با بیان اینکه مسئله فلسطین در رأس همه مسائل سیاسی مسلمانان است و ترفند معامله قرن جنایتی در حق جامعه بشری است، یادآور شد: دعای عرفه دایره المعارفی است که در طول سال باید مورد استفاده قرار گیرد که از حضور گسترده مردم در مراسم روز عرفه و دعای عرفه در مصلای کنگان تشکر می‌کنیم.