آنچه در جلسه شورای اداری شهرستان عسلویه گذشت + تصویر
آنچه در جلسه شورای اداری شهرستان عسلویه گذشت + تصویر

جلسه شورای اداری شهرستان عسلویه امروز در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد

عبدالنبی یوسفی فرماندار عسلویه در نشست شورای اداری این شهرستان گفت:در آستانه ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار توصیه می کنم به همه اعضای شورای اداری تمام تلاش ما در ارتباط با اصحاب رسانه به گونه ای باشد که این عزیزان واقعیت ها را خوب بشناسند و خوب منعکس کنند و آنجا که نیاز هست خود شما اطلاع رسانی کنید حتما این ارتباط را تقویت کنید و عملکرد خود را به وسیله این عزیزان به مردم انتقال دهید تا با نقد منصفانه به نقاط ضعف و قوت خود پی ببرید.

فرماندار عسلویه در ادامه بیان داشت: در آستانه هفته دولت باید تلاش کنیم شهید رجایی و باهنر را الگوی خود در خدمت رسانی به مردم قرار دهیم اگر چه که مدت مسئولیت این عزیزان کوتاه بود ولی با پایه گذاری طرح و ارائه خط مشی ها راه را برای تداوم مسیر خدمت رسانی هموارکردند.

مهندس یوسفی بیان داشت:  در حالی که دشمنان این انقلاب در مبازه با ملت ما  از هیچ  تلاشی فرو گذار نمی کند شاهد این هستیم که با هماهنگی قوای سه گانه و اقدمات دولت رشد اقتصادی و نرخ تورم ما بهبود پیدا کرده است و ارزش پول ما تقویت می شود و این نشان می دهد که ما در مبارزه با تروریست اقتصادی موفق بوده ایم.

رییس شورای اداری شهرستان عسلویه خاطرنشان کرد: در آستانه هفته دولت دستگاه های اجرایی و فرهنگی تلاش کنند تا با برنامه ریزی درست از ایام حداکثر استفاده صورت بگیرد و ما باید در این ایام میثاق خود برای خدمت رسانی به مردم و تداوم راه شهدا تجدید کنیم مدیران دستگاه های اجرا با نظارت مستمر بر پروژه های عمرانی تسریع در روند اجرای آنها را تسهیل کنند.

فرماندار عسلویه در ادامه افزود: امسال سالی است که بار دیگر مردم سالاری نظام در یک انتخابات دیگر جلوه می کند در این زمینه تلاش شود فضا را برای حضور حداکثری مردم در انتخابات فراهم کنیم.

وی افزود: با توجه به مشکلاتی که در بخش آموزش داریم همکاری با آموزش و پرورش بر همه واجب است مردم، ائمه جمعه و جماعات ، دستگاه ها اجرایی و شرکت های مستقر در منطقه تمام تلاش خود را برای بهبود وضعیت آموزش  به کار گیرند در این راه تلاش های زیادی صورت گرفته و ۱۶ فضای آموزش در شهرستان در دست احداث است که بخشی از اعتبارات آنها با تلاش نماینده محترم در مجلس  بوده است و بخشی از آن از محل اعتبارات استانی بوده است و بخشی دیگر توسط شورای راهبردی پتروشیمی ها فراهم  شده است.

یوسفی افزود: با توجه به گستردگی بخش صنعت در شهرستان عسلویه ما نباید هیچ بیکاری در شهرستان داشته باشیم و در این زمینه با همکاری شرکت های مستقر تلاش هایی صورت گرفته است گام هایی  برداشته شده است ولی این مطلوب ما نیست و مجموعه های سرمایه گذاری در شهرستان تلاش خود را جهت بهبود وضعیت اشتغال شهرستان به کار گیرند.