پوشش خبر یک مسئله عبادی است
پوشش خبر یک مسئله عبادی است

امام جمعه کنگان گفت:پوشش خبری یک مسئله عبادی است و تلاش اصحاب‌رسانه در راستای تبیین شعائر دینی و تبلیغ فرهنگ دینی ستودنی است.

به گزارش سپاس،،حجت‌الاسلام محمود محمودی در نشست با اصحاب رسانه اظهار داشت:نقش خبرنگاران در ارتقاء فرهنگ دینی بسیار برجسته و محوری است.

امام جمعه کنگان با اشاره به اینکه خبرنگاران در پیشبرد اهداف نظام نقش مهمی دارند، افزود:اصحاب رسانه نقش خود را در پیشبرد اهداف نظام روز به روز پر رنگ‌تر کنند که دشمن برای خنثی‌سازی اهداف نظام موفق نشود.

وی با تاکید بر اینکه هدف اصلی دشمن تشویش اذهان عمومی و ناامید کردن مردم است گفت:اصحاب رسانه در این معرکه می‌توانند نقش جهادی خود را نشان دهند و این وضعیت را کنترل و دشمن را ناکام کنند.

محمودی با بیان اینکه نهاد امام جمعه یک رسانه و مخاطب آن عموم مردم است ، مطرح کرد: خبرنگاران می‌توانند مکمل این رسانه باشند و پیام نمازجمعه که یک پیام تقواست را در رسانه‌های خود منعکس کنند تا به عموم مردم برسد و پیام نمازجمعه را دریاف کنند.

امام جمعه کنگان گفت:پوشش خبری یک مسئله عبادی است و تلاش اصحاب‌رسانه در راستای تبیین شعائر دینی و تبلیغ فرهنگ دینی ستودنی است.

 دبیر ستاد بزرگداشت چهلمین سال اقامه نمازجمعه در نظام مقدس اسلامی در کنگان با اشاره به برخی از اقدامات نهاد امام جمعه در کنگان افزود: نهضت مسجدسازی با توصیه دفتر امام جمعه شهرستان و همچنین با همت خیرین در شهرستان شروع شده که چندین مسجد در محله مختلف شهر بازسازی و ساخته شد.

ابوذر حسین‌پور بیان کرد:طرح ازدواج آسان با همت و همکاری تمامی دستگاه‌های اجرایی و مؤسسات خیریه، قرارگاه خاتم‌الانبیاء و همچنین خیرین شهرستان اجرا شد که قصد داریم در ادامه طرح هر مسجد یک زوج را اجرا کنیم.

وی در پایان گفت:نمایشگاه عکس،مسابقات تیراندازی،نقاشی کودکان،میزخدمت،ایستگاه سلامت و نمایشگاه کتاب و… از برنامه‌های هفته نماز جمعه در کنگان است.

گزارش :صلاح خنافره