دیدار و سرکشی فرمانده سپاه شهرستان کنگان از خانواده شهد علی کمالی+ تصویر
دیدار و سرکشی فرمانده سپاه شهرستان کنگان از خانواده شهد علی کمالی+ تصویر

،سرهنگ دوم پاسدار اسماعیل تاجیک در ادامه دیدارهای هفتگی خود با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران شهرستان اظهار داشت:عزت، استقلال، امنیت و پیشرفت امروز ایران اسلامی در تمامی عرصه‌ها مدیون خون شهدا است. سرهنگ اسماعیل تاجیک نسب تکریم مقام شامخ شهدا و خانواده‌های معظم آنان را وظیفه‌ای همگانی دانست و افزود:شهدا به ما درس ایثار، […]

،سرهنگ دوم پاسدار اسماعیل تاجیک در ادامه دیدارهای هفتگی خود با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران شهرستان اظهار داشت:عزت، استقلال، امنیت و پیشرفت امروز ایران اسلامی در تمامی عرصه‌ها مدیون خون شهدا است.

سرهنگ اسماعیل تاجیک نسب تکریم مقام شامخ شهدا و خانواده‌های معظم آنان را وظیفه‌ای همگانی دانست و افزود:شهدا به ما درس ایثار، بصیرت، ولایتمداری و استقامت در برابر ظلم و استکبار را آموختند.

در این دیدار‌ها از خانواده معظم شهید والامقام علی کمالی تجلیل شد.

شهید علی کمالی در تاریخ ۶۴/۹/۱ و خانواده ای زحمت کش و متدین پای به عرصه هستی گذاشت. اسم وی را بنام جدش علی گذاشتند. تحصیلات ابتدایی را در مدرسه شریعتی بنک و دوره راهنمای را تاکلاس دوم در مدرسه شهید بهشتی ادامه تحصیل داد.

اما به دلیل بیماری و بستری شدن در بیمارستان شیراز و دور ماندن از مدرسه، از ادامه تحصیل صرف نظر کرد . وی فردی خود جوش و فوق العاده با گذشت بود. با خانواده و دیگران بسیار صمیمی و مهربان بود. به والدین خود بسیار احترام می گذاشت. با توجه به اینکه فاصله منزل ایشان تا منزل پدرشان بسیار زیاد بود.

اما وی با پای پیاده این مسافت را طی می کردند تا جویای حال و احوال پدر و مادر خود شوند. سرانجام در سال ۱۳۶۵ به خدمت مقدس سربازی فراخوانده شد .دوره آموزشی را در پادگان سیرجان گذراند . بعد به جزیره قشم به انجام خدمت ادامه داد. در همان جا ، در هنگام جابجایی مهمات از بندر عباس به جزیره هنگام مورد حمله نیروهای استکبار بزرگ جهانی (آمریکا) قرار کرفت و به درجه رفیع شهادت نایل گردید.