دیدارهای مردمی روند خدمتگذاری را اثر بخش تر می کند+ تصویر
دیدارهای مردمی روند خدمتگذاری را اثر بخش تر می کند+ تصویر

فتح اله نوروزی در ادامه دیدارها و نشست های مردمی ، در دیدار با اهالی روستای نخل غانم اظهار داشت: یکی از مهمترین وظایف مسئولین شهرستان ایجاد ارتباط دو سویه مردمی است.

به گزارش کوگانا فتح اله نوروزی در ادامه دیدارها و نشست های مردمی ، در دیدار با اهالی روستای نخل غانم اظهار داشت: یکی از مهمترین وظایف مسئولین شهرستان ایجاد ارتباط دو سویه مردمی است.

وی ادامه داد:دیدارهای مردمی روند خدمتگذاری را اثر بخش تر می کند.

فرماندار کنگان بیان داشت:دیدار های مردمی موجب کم شدن فاصله مردم و مسئولین می شود و مردم می توانند از فضای نزدیک با مسئولان شاهد پیگیری مسائل خود باشند.دیدار چهره به چهره ضمن آشنایی هرچه بیشتر مسولان با مشکلات جامعه زمینه ساز شفاف تر شدن عملکرد دستگاه های اجرایی نیز می شوند.

فرماندار کنگان تصریح کرد:روستا رکن اصلی تولید و ضامن امنیت غذایی و حفظ استقلال کشور است.

وی عنوان کرد: در صورت اختصاص زمبن برای احداث چمن ورزشی روستا از طریق دهیاری و شورای اسلامی روستا ، اعتبار مورد نیاز آن از طریق فرمانداری تامین خواهد شد.مبلغی جهت تکمیل پیاده روسازی و خیابان ساحلی در نظر گرفته شده است که بنیاد مسکن کار آن را انجام خواهد داد.
حضور و مشارکت مردم روستای نخل غانم در برنامه ها مثال زدنی است.

فرماندار یادآور شد:برگزاری برنامه های نشاط اجتماعی در این روستا قابل تقدیر است.در دولت تدبیر و امید نسبت به ایجاد بوستان امید ، آسفالت کوچه ها و معابر روستا ، اقدامات خوبی انجام شده است.از محل پروژه های نفت در بخش توسعه روستایی نیز اقداماتی در روستای نخل غانم انجام خواهیم داد.مطالبات مطرح شده توسط مدیران بررسی و اقدامات عاجل صورت گیرد.

در ابتدای این دیدار دهیار ، اعضا شورای اسلامی و اهالی روستای نخل غانم به بیان نظرات و مسائل و مشکلات خود پرداختند