ایرانجوان بوشهر حال و روز خوبی ندارد/ مسؤولین استان ورود کنند
ایرانجوان بوشهر حال و روز خوبی ندارد/ مسؤولین استان ورود کنند

رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر گفت: وضعیت ایرانجوان بوشهر تا امروز یک وضعیت ناگواریست که از مسؤولین درخواست دارم برای کمک به ایرانجوان بوشهر ورود کنند.

محمد نجفی صبح امروز در گفت و گو با خبرگزاری فارس در بوشهر اظهار داشت : تعداد تیم‌های فوتبال بزرگسالان و رده‌های سنی  استان در لیگ‌های برتر و دسته اول کشور نشان از اقتدار و جایگاه فوتبال این استان است .

رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر افزود : ورزشگاه شهید مهدوی به استانداردهای اعلام شده از سوی فدراسیون برای میزبانی بازی‌های شاهین نزدیک‌تر است .

وی ابراز داشت : نگاه مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان این است که ورزشگاه  شهید بهشتی بوشهر را به عنوان ورزشگاه دوم تجهیز کنیم و ایشان در این زمینه پیگیری‌های خوبی داشته و مصوباتی را از تهران بابت بودجه لازمه کسب کرده‌اند.

نجفی به اشاره به اینکه هنوز نامه قرعه‌کشی و شروع لیگ برتر را دریافت نکرده‌ایم، بیان داشت : شاهین بوشهر یک اردو در شهر بروجرد خواهد داشت و  ۱۲ بازیکن این تیم  قرارداد خود را تمدید کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه شاهین در صدد جذب سه بازیکن از خارج کشور است، خاطرنشان کرد : نامه وزارت کشور در مورد شاهین هنوز به دست ما  نرسیده است و باید با تدبیر بهتری این قضیه را پیگیری می‌کردیم.

رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر با اعلام اینکه تیم بانوان را با چنگ و دندان در لیگ برتر نگه داشته ایم ، اظهار داشت : بازی آخر این تیم این هفته در ورزشگاه شهید بهشتی تشریفاتی است که از بانوان دعوت می‌کنم برای حمایت به ورزشگاه بیایند و تأکید دارم ورود آقایان ممنوع است ؛ این تیم به نام پارس جنوبی است ولی صفر تا صد آن با هیئت فوتبال است.  سال آینده توان تیم‌داری در این حوزه را بدون کمک مسؤولین ارشد استانی نداریم .

وی افزود : حدود ۶۰ مدرسه فوتبال در سطح استان داریم که از خانواده‌ها درخواست دارم به مجوز مدارس توجه کنند و ما هم یک هیئت پنج نفره برای بازرسی  از مدارس استان در نظر گرفتیم .

رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر تصریح کرد : آکادمی هیئت فوتبال برای کشف استعدادهای برتر فوتبال استان تشکیل داده‌ایم و  ابراهیم شریفی که رئیس دپارتمان استعدادیابی استان است  به عنوان رئیس این آکادمی منصوب شده  است که آکادمی در دو بخش A و B  فعالیت خواهد کرد .

محمد نجفی ابراز داشت : در حوزه پایه تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و پارس جنوبی جم را در لیگ برتر امید، کارگر بنه گز را در لیگ یک امید، شاهین را در لیگ برتر جوانان، پارس را در لیگ یک جوانان، شاهین و امید گناوه و پارس برازجان را در لیگ قهرمانی نوجوانان و استقلال بوشهر را در لیگ قهرمانی نونهالان در سطح کشور داریم.

وی با اعلام اینکه در راستای هم‌گامی با دولت الکترونیک در صددیم کلیه امور دستی و فیزیکی  هیئت را الکترونیکی کنیم، بیان داشت :سامانه جامع راه‌اندازی شده و اتوماسیون هیئت شهرستان‌ها نیز در همین راستا راه‌اندازی شده است که کلیه نقل و انتقالات و صدور مجوزها این روزها از طریق اتوماسیون انجام می‌گیرد .

نجفی اظهار داشت : وضعیت ایرانجوان بوشهر تا امروز یک وضعیت ناگواریست که از مسؤولین در خواست دارم به بحث ایرانجوان بوشهر کمک و ورود کنند؛در هفته جاری برای پیگیری وضعیت ایرانجوان  بوشهر به تهران خواهم رفت، شاید این تیم جایگزین استقلال اهواز شود ولی قطعی نیست .

وی ابراز داشت : در مورد پرسپولیس گناوه جا دارد از نماینده بوشهر،گناوه، دیلم در مجلس شورای اسلامی که سال پیش در کنار این تیم بودند تشکر کنم و امسال هم امیدواریم ایشان یار همه تیم‌ها باشند به ویژه پرسپولیس گناوه  که این تیم هم باید وضعیتش مشخص و روشن شود .

رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر  در ادامه افزود : در مورد سپاهان خورموج هم در سفر به تهران پیگیری خواهم کرد و امیدواریم به نتیجه مطلوب برسیم.

وی  با بیان اینکه خاطرنشان کرد :  ناظم الشریعه  سرمربی تیم ملی فوتسال ایران را به عنوان رئیس شورای راهبردی فوتسال استان در کنار خودمان داریم . فوتسال را برای نوجوانان و نونهالان رایگان کردیم تا بتونیم در این رشته هم مثل فوتبال به جایگاه‌های کشوری دست پیدا کنیم.

نجفی عنوان کرد : اخیرا تست داوری را داشتیم و داوران ما در کشور جایگاه خوبی دارند . قضاوت دربی را برای محمد حسین  زاهدی‌فر کم می‌بینم و انشالله ایشان را در بازی‌های آسیایی خواهیم دید.