آئین تجلیل از طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر بوشهر با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر برگزار شد.

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری عصر شنبه در آئین تجلیل از طلایه داران امر به معروف بوشهر اظهار داشت: دشمنان از هر طریقی برای ضربه‌زدن به این نظام و انقلاب استفاده می‌کنند و برنامه‌های عظیم و گسترده‌ای دارند.

وی به فعالیت بیش از شش‌هزار شبکه بیداری و شنیداری به صورت شبانه روزی بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره کرد و افزود: باید این اقدامات دشمن را با امر به معروف و نهی از منکر هدف قرار داد.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه دشمن به دنبال ترویج نهی از معروف و امر به منکر است اضافه کرد: برخی در کشور توجهی به این موضوع بسیار مهم ندارند و این بی‌توجهی باعث بروز فساد در ابعاد مختلف می‌شود.

وی خواستار آسیب شناسی معروف و منکر در سطح استان شد و بیان کرد: طلایه‌داران امروز به معروف و نهی از منکر استان بوشهر دارای ویژگی جوانی و روحیه انقلابی هستند که بسیار کارساز است.

آیت‌الله صفایی بوشهری با تقدیر از فعالیت‌های امر به معروف و نهی از منکر و متولیان برنامه‌های فرهنگی در سواحل استان بوشهر تصریح کرد: امر به معروف و نهی از منکر کاری خدایی است و پاداش اخروی را به همراه دارد.

در این آئین طلایه داران فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر تجلیل شدند.