بازیکن تاثیر گذار سرخ پوشان پایتخت ، پیشنهادهای وسوسه انگیزی دارد و بعید نیست که در تابستان از این تیم جدا شود.

مهدی ترابی در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر به پرسپولیس بود.

ترابی توانست عملکرد خوبی از خود نشان دهد و سهم بسزایی هم در قهرمانی سرخ پوشان داشت.

به نظر می رسد که این بازیکن ملی پوش پیشنهادهای خوبی برای حضور در فوتبال اروپا دارد و از لیگ ستارگان قطر هم با پیشنهاد مواجه شده است.

با توجه به اینکه برانکو پیش از ارسال نامه فسخ قراردادش، اعلام کرده بود که به جز پست دروازه بان ، با جدایی دیگر ستاره های پرسپولیس مشکلی ندارد، اخباری به گوش می رسد که که ترابی ، ( همانطور که در بازی های پایانی پرسپوبیس در فصل تازه به اتمام رسیده به خبرنگاران گفت ) ، بی میل نیست اگر از فوتبال اروپا پیشنهاد داشته باشد ، لژیونر شود .

در قرارداد ترابی آمده است که اگر او از فوتبال اروپا پیشنهاد خوبی داشته باشد با پرداخت کردن مبلغی به باشگاه پرسپولیس می تواند از این تیم جدا شود.

ترابی یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و هواداران دوست ندارند که پس از برانکو این بازیکن کلیدی و تاثیر را از دست دهند.

هر پیشنهادی از آسیا به ترابی برسد، باشگاه پرسپولیس برای جدایی او باید رضایتنامه صادر کند، که در این شرایط باشگاه پرسپولیس بعید است اجازه جدایی ترابی و پیوستن به تیم‌های غیر اروپایی را به این بازیکن بدهد اما باتوجه به قیمت ارز در ایران و پیشنهادهای وسوسه انگیزی که تیم های قطری و عربی می دهند بعید نیست که او هم وسوسه شود و با پرداخت کردن رقم فسخ قراردادش از سرخ پوشان جدا شود.

ورزش سه