نماینده مردم دشتستان در مجلس با اشاره به توسعه زیرساخت‌های این شهرستان گفت: طرح‌های مهمی در عرصه‌های گوناگون به ویژه در حوزه آبرسانی در حال اجراء است که در این راستا ۱۸۰ میلیارد تومان برای ادامه ساخت سد دالکی دشتستان اختصاص یافته است.

به گزارش کوگاناعادل دهدشتی پیش ازظهر امروز در جلسه شورای اداری  شبانکاره دشتستان با تاکید برتوجه به حل مشکلات و برآورده سازی مطالبات مردم اظهار داشت: مدیران و مسئولان باید امسال تلاش خودرا در رفع مشکلات مردم بکار بگیرند چراکه امسال ارزیابی از عملکرد مدیران در اولویت کاری استانداری قرار گرفته چنانچه مدیری نتواند این سیاست را محقق کند جابجایی می‌شود.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر خواستار فراهم کردن زمینه وبسترهای مناسب برای رونق تولید شد و افزود:در سفر رئیس جمهور در اسفندماه سال قبل به استان بوشهر اعتبارات مهم و قابل توجهی در بخش‌های مختلف سرمایه‌گذاری، عمرانی و اشتغال‌زایی اختصاص یافته است.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی نیز اظهار داشت: خدمات و فعالیت‌های زیادی در زمینه عمران و آبادی شهرستان دشتستان انجام شد و یادر حال انجام است.

باقر سعادت با اشاره به اجرای سد مخزنی دالکی در دشتستان خاطر نشان کرد:امسال ۱۸۰ میلیارد تومان برای ادامه کار سد دالکی دشتستان اختصاص یافته که با تکمیل آن رونق تولید در بخش کشاورزی فراهم می‌شود.

وی، با اشاره به توسعه زیرساخت‌های این شهرستان گفت:طرح‌های مهمی در عرصه‌های گوناگون به ویژه در حوزه آبرسانی در  دشتستان حال اجراء است که پیش بینی می‌شود مشکل آب آشامیدنی در دشتستان امسال کاهش داشته باشد.

در این آیین ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات ۵ ساله مسلم سلیمانی بخشدار اسبق شبانکاره علیرضا رزمجو به عنوان بخشدار جدید شبانکاره معرفی شد.