نمایش اقتدار شناورهای نیروی دریایی سپاه در آبهای خلیج فارس+تصاویر
نمایش اقتدار شناورهای نیروی دریایی سپاه در آبهای خلیج فارس+تصاویر

همزمان با روز نیروی دریایی سپاه، شناورهای نظامی منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه با شرکت در یک رژه باشکوه دریایی اقتدار و توانمندی خود را به نمایش گذاشتند.

به گزارش کوگانا  به نقل از خبرگزاری تسنیم از بندر دیر، به‌مناسبت ۱۶ مهر روز نیروی دریایی سپاه، اقتدار شناورهای نظامی منطقه چهارم نیروی دریایی انصارالحسین( ع) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان دیر در رژه با شکوهی  در خلیج فارس به نمایش درآمد.

 در رژه ناوها، قایق‌های  تندرو به همراه تجهیزات نظامی نیروی دریایی سپاه اقتدار و توان رزمی این نیرو در خلیج فارس به نمایش درآمد.

فرمانده منطقه چهارم نیروی دریایی انصار الحسین(ع) سپاه پاسداران شهرستان دیر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بندر دیر ضمن گرامیداشت شهدای حماسه ۱۶ مهر سال ۱۳۶۶ در نبرد مستقیم  با آمریکای متجاوز در خلیج فارس اظهار داشت: برگزاری رژه شناورها یگانهای دریایی این پایگاه با هدف نمایش بخشی از اقتدار و هیمنه دریادلان سپاه پاسداران و نشان دادن قدرت وتوان رزمی این نیرو در آبهای نیلگون خلیج فارس و اقتدار و امنیت برای مردم مقتدر کشورمان و در مرحله دوم انتقال پیام اقتدار و امنیت و صلح ودوستی برای همه همسایگان  است.

ناو سالار پاسدار دوم بهرام امیرنژاد  تاکیدکرد: نیروی دریایی سپاه با بهره‌گیری از جوانان مومن، متعهد، شجاع و ولایی،اجازه تجاوز به سر حدادت  جمهوری اسلامی ایران به هیچ متجاوزی نمی‌دهد و با برخورد قاطع متجاوزان را از کارشان پشیمان می‌کند.

وی با بیان اینکه امروز نیروی دریایی سپاه از لحاظ تجهیزات نظامی در جایگاه و آمادگی بالایی قرار دارد گفت: شناورهای نیروی دریایی سپاه در شهرستان دیر از توانایی‌های بالایی برخوردار است چراکه  جوابگوی ماموریت‌های این نیرو  در خلیج فارس است.

 فرمانده منطقه چهارم نیروی دریایی انصار الحسین(ع) سپاه پاسداران شهرستان دیر از وجود ناوهای موشک‌انداز و راکت انداز با انواع بردها خبرداد و بیان کرد: این تجهیزات با توانمندی‌های بالای دفاعی، در راستای بازدارندگی‌های دشمنان  است.

امیرنژاد با اشاره به سالروز شهادت شهید نادر مهدوی وهمرزمانش گفت: شهید نادرمهدوی طلایه‌دار مبارزه با استکبار جهانی در راس آن شیطان بزرگ آمریکا جنایتکار در خلیج فارس است.

وی با بیان اینکه شهید مهدوی و یاران غیورش در نیروی دریایی سپاه با کمترین امکانات  ضربات مهلکی به  آمریکا در خلیج‌‌فارس وارد کردند افزود: رسالت سپاه تنها نظامی نیست بلکه از لحاظ فرهنگی، تبلیغی و سازندگی با توان تمام فعالیت  و به مردم خدمت می‌کند و در عرصه‌های سایبری، جنگ نرم، سازندگی و دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی تلاش می‌کند.

انتهای پیام/ط