معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: حلقه مفقوده دولت در استان بوشهر، ضعف‌هایی است که در حوزه اطلاع‌رسانی و به گوش مردم‌رساندن خدمات دولت وجود دارد که همین شرایط سبب شده در چند سال اخیر وضعیت صد درصد مطلوبی نداشته‌ایم.

به گزارش کوگانا

، مجید خورشیدی شامگاه یک‌شنبه در نخستین نشست شورای هماهنگی روابط عمومی استان بوشهر اظهار داشت: با توجه به این که روابط عمومی پل ارتباطی بین دستگاه اجرایی و مردم هستند، نیازمند این هستیم که جایگاه آنها در استان بوشهر ارتقا یابد.

 وی افزود: در صورتی که جایگاه روابط عمومی‌ها توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی به خوبی دیده شود، می‌توان از آنها کار ویژه و متناسب با وظایف انتظار داشت.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر تصریح کرد: مردم باید با کارکرد دو سویه روابط‌عمومی ادارات که هم انتقال‌دهنده مشکلات آنها و هم دربرگیرنده توجه ادارات به مردم هستند، بیشتر و به خوبی آشنا شوند نه این که صرفا به تبلیغات اداره خود بسنده کنند.

خورشیدی یادآور شد: نکته حائز اهمیت، به روز بودن کارکنان روابط عمومی است که باید از بین افرادی متخصص و آگاه که دارای دانش حرفه‌ای در این بخش هستند، انتخاب و استفاده شود.

وی بیان کرد: شان روابط عمومی این نیست که اخباری غیرقابل باور به مردم منتقل کند بلکه باید به طور شفاف با مردم سخن گویند تا مردم باور داشته باشند که اطلاعاتی که در قالب خبر توسط روابط عمومی‌ها به آنها داده می‌شود از صحت و سلامت برخوردار است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر عنوان کرد: در حوره نقادی، باید از تمامی افرادی که صادقانه مشکلات سیستم را به ما گزارش می‌دهند تقدیر کرد و اگر در این انتقادات متوجه اشتباهمان شدیم در اسرع وقت نسبت به اصلاح آن اقدام کنیم.

خورشیدی بیان کرد: حلقه مفقوده دولت در استان بوشهر، ضعف‌هایی است که در حوزه اطلاع‌رسانی و به گوش مردم‌رساندن خدمات دولت وجود دارد که همین شرایط سبب شده در چند سال اخیر وضعیت صد درصد مطلوبی نداشته‌ایم.

وی یادآور شد: البته نیاز است که با استفاده از اساتید با تجربه، زمینه آموزش کارکنان روابط عمومی داده شود تا موجب موفقیت بیشتر دستگاه‌ها و سازمان‌ها می شود.