کد خبر : 78353تاریخ ثبت : 1398/2/3 16:37:28

حرکت شتابان و آشکار عربستان سعودی به سوی یهودیان دین ستیز

کارشناس مسائل سیاسی گفت: عربستان سعودی شتابان و به صورت خیلی آشکار به سوی رژیم صهیونیستی حرکت می کند و این در حالی است که نثر صریح قرآن می فرماید که یهودیان دین ستیز هستند.

به گزارش کوگانا

سید هادی سید افقهی کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با راه آرمان؛ با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع داوران و قاریان بین المللی قرآن در خصوص سران و رژیم های عربی که تعالیم قرآن را فراموش کرده اند، گفت: منظور رهبری در خصوص چند کشور عربی مانند عربستان و امارات داعیه دار خدمت به حرمین شریفین هستند.

وی با بیان اینکه عربستان خود را در رأس می داند، ابراز کرد: این کشور شتابان و به صورت خیلی آشکار به سوی رژیم صهیونیستی حرکت می کند و این در حالی است که نثر صریح قرآن می فرماید که یهودیان دین ستیز هستند.

این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به مطلب فوق ادامه داد:یهودیان نه تنها با اسلام حتی در زمان انبیاء بنی اسرائیل مبلغان و رسولان وحی الهی را می کشتند و بسیاری از خاخام ها نیز در مسئله به صلیب کشاندن حضرت مسیح که در بدو به آسمان عروج پیدا کردند، دست داشتند.

سید افقهی تأکید کرد: سلمان بن عبدالعزیز و ولیعهد ماجراجو و آدم کش او ادعا خادم حرمین شریفین می کنند که می خواهند به مسلمانان و زائران حجاج خدمت کنند.

این کارشناس مسائل سیاسی در پایان خاطر نشان کرد: چگونه این تناقض را می توانند توجیه کنند که از یک سو می خواهند به ارزش های مسلمانان خدمت کنند و از سوی دیگر با دشمن ترین دشمنان که یهودیان هستند همراهی می کنند.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه