کد خبر : 77943تاریخ ثبت : 1398/1/27 15:50:36

سفر کمیسیون عمران مجلس به مناطق سیل زده/ روند امداد رسانی و مقابله با سیل بررسی می شود

نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین در مجلس گفت:با هدف بررسی اقدامات صورت گرفته برای مقابله با بحران سیل و روند امدادرسانی به آسیب دیدگان کمیسیون عمران مجلس به مناطق سیل زده سفر می کند.

به گزارش کوگانا

صدیف بدری در گفتگو با خبرنگار سبلان‌ما، اظهار داشت: سفر کمیسیون عمران مجلس به مناطق سیل زده، روز سه شنبه هفته جاری با هدف بررسی اقدامات صورت گرفته برای مقابله با بحران سیل و روند امدادرسانی به آسیب دیدگان انجام می شود.

وی افزود: اعضای کمیسیون عمران مجلس در هفته گذشته به استان های ایلام، لرستان و خوزستان سفر کرده و وضعیت این مناطق بعد از بروز بحران سیل را مورد بررسی قرار دادند.

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی گفت: همچنین دو نشست در کمیسیون عمران مجلس با حضور مسئولان مربوطه با دستور کار بررسی وضعیت مناطق سیل زده برگزار شد و جلسه تکمیلی با حضور وزیر نیرو برگزار خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: بعد از سفر اعضای این کمیسیون به گلستان، نشستی برای جمع بندی گزارش کمیسیون برگزار شده و در نهایت گزارش کمیسیون عمران مجلس درباره اقدامات صورت گرفته در مناطق سیل زده به صحن علنی مجلس ارسال می شود.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه