کد خبر : 77924تاریخ ثبت : 1398/1/27 15:33:30

فروش نفت در سال ۹۸ به صفر می‌رسد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: سال ۹۸ اوج فشارهای آمریکا وارد می‌شود و تحریم‌ها بیشتر و فروش نفت صفر می‌شود.

به گزارش کوگانا

 سید حسین نقوی حسینی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی شبکه خبری تهران نیوز، با اشاره به فشارهای غرب علیه جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: سال ۹۸ اوج فشارهای آمریکا وارد می‌شود و تحریم‌ها بیشتر و فروش نفت صفر می‌شود.

وی در ارتباط با شرایط منطقه و ارتباط ایران با کشورهای همسایه عنوان کرد: در منطقه صحبت‌های خوبی با کشورهای اطراف شده و آرام آرام شرایط بهتر می‌شود.

نقوی تاکید کرد: در سال رونق تولید باید بتوانیم از ظرفیت های خوبی که هست استفاده و بهره ببریم تا با وجود فشارها روی پای خودمان بایستیم.

نماینده مردم شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تمام تلاش خود را بکار ببندیم تا رضایت مندی مردم ایجاد شود و تلاش دشمن بیهوده شود و با اخلاق خود بتوانیم راه گشای مشکلات باشیم.

نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا بیان کرد: در ادارات ما دزدی، رشوه خوای، پارتی بازی و رانت خواری می شود و به غیر از ما کسی در این ادارات نیستیم و باید مبارزه کنیم تا جلو این کارها گرفته و مردم اعتماد کنند.

وی افزود: با کنترل و ورود و نظارت از این برخوردها و کارها جلوگیری شود همه نا به نظام متاهت و ثابت قدم باشیم ما به عنوان رئیس اداره این مسائل را کنترل کنید.

نقوی تاکید کرد: همه ما نسبت به نظام و اسلام باید درستکار باشیم و در پیشبرد اهداف با وجدان کار کنیم تا رضایت خدا و مردم به دست بیاید.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه