کد خبر : 77911تاریخ ثبت : 1398/1/26 12:32:28

اولین محموله کمک‌های فرهنگیان و دانش آموزان دشتستان به مردم سیل‌زده ارسال شد

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان دشتستان گفت: کمک‌های فرهنگیان و دانش آموزان دشتستان برای هم‌وطنان مناطق سیل‌زده جمع‌آوری و ارسال شد.

به گزارش کوگانا

حبیب‌اله بوستانی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان دشتستان اظهار داشت: با توجه به فراخوان مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر و تاکید مدیر آموزش و پرورش دشتستان برای کمک‌رسانی به هم‌وطنان سیل‌زده کشورمان، کمک‌های نقدی و غیرنقدی فرهنگیان و دانش آموزان دشتستان در مدارس جمع‌آوری شد.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان دشتستان ضمن ابراز همدردی با مردم این مناطق بیان کرد: پس از جمع‌آوری کمک‌های انجام شده از مدارس و بسته‌بندی اقلام جمع‌آوری شده توسط سازمان دانش آموزی دشتستان ،  اولین محموله این کمک‌ها برای ارسال به مناطق سیل‌زده، تحویل اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر داده شد.

وی تصریح کرد: ارزش ریالی این کمک‌ها 496 میلیون و 670 هزار ریال در مجموع می‌باشد که از این مقدار 432 میلیون و 445 هزار ریال شامل کمک‌های غیر نقدی و 64 ملیون و 225 هزار ریال کمک‌های نقدی همکاران فرهنگی و دانش آموزان می‌باشد.

بوستانی افزود: اقلام جمع آوری شده توسط فرهنگیان و دانش آموزان دشتستان بیشتر شامل مواد غذایی، لوازم بهداشتی، پوشاک و آب معدنی می‌باشد. سازمان دانش آموزی دشتستان در روزهای آینده نیز آمادگی لازم برای جمع‌آوری کمک‌های انسان دوستانه جامعه فرهنگیان و دانش آموزان به مردم سیل‌زده را دارد.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه