کد خبر : 77212تاریخ ثبت : 1398/1/17 12:08:31
 مشکل کشاورزان گوجه کار این شهرستان حل شود امام جمعه موقت کنگان

مشکل کشاورزان گوجه کار این شهرستان حل شود

حجت الاسلام مهدی حیدری در اجتماع نمازگزاران این شهر افزود: تعدادی از کشاورزانی که گوجه فرنگی کاشته اند بدلیل شرایط خاص کشور دچار مشکل عدم فروش محصولات خود شده و دچار ضرر و زیان شده اند.

به گزارش کوگاناحجت الاسلام مهدی حیدری در اجتماع نمازگزاران این شهر افزود: تعدادی از کشاورزانی که گوجه فرنگی کاشته اند بدلیل شرایط خاص کشور دچار مشکل عدم فروش محصولات خود شده و دچار ضرر و زیان شده اند.
وی بیان کرد: انتظار می رود دولت و مجلس با اتخاذ تدابیر مناسب زمینه حل مشکل این قشر را فراهم و مانع ضرر و زیان کشاورزان شوند.
خطیب جمعه کنگان با اشاره به سال رونق تولید گفت: تحقق شعار سال می تواند بخش مهمی از مشکلات کشور بویژه در حوزه اقتصاد را حل کند.
وی یادآورشد: رونق تولید فرصتی مغتنم برای حمایت از تولید و کالای ایرانی و نیز نیروی کار و سرمایه گذار داخلی است.
حیدری با تبریک مبعث رسول خاتم اظهارداشت: پیام مهم مبعث پیامبر اکرم (ص) ، رعایت مکارم اخلاق در جامعه است.
امام جمعه موقت کنگان افزود: عید مبعث نقطه عطفی در زندگی انسان هاست و این عید توانست انسان را در عرش، الهی، اخلاقی و معنوی کند.
حیدری با اشاره به جایگاه و نقش رهبری و ولایت در نظام دینی گفت: دشمن با تمام توان ولایت را به عنوان عمود خیمه انقلاب هدف قرار داده و امروز تبعیت از ولایت می تواند سد راهی برای خنثی نمودن توطئه شوم دشمن و مبدل کردن امید واهی آنها به ناامیدی باشد.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه