کد خبر : 77067تاریخ ثبت : 1398/1/8 08:50:49

کنگان دومین شهرستان در پذیرش و اسکان مسافران نوروزی

رئیس آموزش و پرورش شهرستان کنگان گفت: بر اساس سامانه ستاد اسکان، کنگان بعد از شهرستان گناوه در جایگاه دوم اسکان مسافران فرهنگی قرار دارد.

به گزارش کوگاناشاکر محیسن اظهار داشت:با 282 کلاس درس از 48 مدرسه و 64 نفر از همکاران به استقبال و اسکان مسافران نوروزی رفتیم که باز هم حجم مسافران بیش از این بود.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان کنگان عنوان کرد:جاذبه های گردشگری ، ساحل زیبا ، بکر و فضای سبز ساحلی ، افتتاح دهکده گردشگری مرجان در کنار ساحل و مراکز خرید از جذابیت های شهر کنگان برای مسافران نوروزی است ، که مسافران زیادی از استان های همجوار رهسپار کنگان کرده است.

وی با بیان اینکه با توجه به وضعیت جوی و بارش ها در شبانه روز ، از سالن های ورزشی جهت اسکان موقت مسافران اختصاص داده ایم.گفت:با همه بضاعت و امکانات موجود در خدمت  مسافران نوروزی هستیم و تلاش می کنیم مسافران خاطره خوبی از شهرستان ما داشته باشند.

محیسن ادامه داد:میانگین جمعیت اسکان داده شده از فرهنگی و غیرفرهنگی بیش از شش هزار و 500 نفر می‌باشد که طبق سامانه ستاد اسکان بعد از شهر گناوه دومین شهر پذیرش اسکان مسافران نوروزی هستیم.

وی در پایان به ستادهای اسکان مستقر در شهرهای بنک و سیراف نیز اشاره کرد و گفت: همکاران ما در ستادهای اسکان مسافران فرهنگی و نوروزی با تمام توان با عشق مشغول خدمت‌رسانی هستند.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه