کد خبر : 76826تاریخ ثبت : 1397/12/24 21:28:08
از سد همه مشکلات اقتصادی با اقتدار عبور می‌کنیم فرمانده نیروی دریایی سپاه:

از سد همه مشکلات اقتصادی با اقتدار عبور می‌کنیم

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: با عنایت شهدا و اتکا به خدا از سد همه مشکلات اقتصادی با اقتدار عبور خواهیم کرد.

به گزارش کوگانا سردار علیرضا تنگسیری پنجشنبه‌شب در سومین یادواره سرداران و ۶۰ شهید بخش دلوار شهرستان تنگستان، افزود: در دوران دفاع مقدس با دست خالی و در شرایط تحریم اقتصادی کامل با توکل بر خدا ایستادگی کردیم و در مقابل دشمن مردانه ایستادیم؛ ما ماندیم و دشمنان رفتند.

وی با بیان اینکه از تنگنا‌های متعددی با یاد شهدا عبور کرده‌ایم، بیان کرد: اگر امروز دشمن مقابل ما زبون است به علت ایثار شهدا و توکل به خدای قادر متعال است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به اینکه همه افتخارات امروز نظام جمهوری اسلامی مرهون شهداست، تصریح کرد: عزت ما با ایستادگی مقابل ظلم و اقتدار مقابل دشمنان تداوم می‌یابد.

سردار تنگسیری ادامه داد: شهدا در دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و بعد از آن باعث عزت و اقتدار و امنیت کشور شدند.

وی تاکید کرد: باید گام به گام با رهبری در مسیر انقلاب اسلامی با صلابت قدم برداریم و بدانیم که پیروز هستیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه، همچنین با بیان سابقه تاریخی مردم دلوار و مبارزات آن‌ها با استعمارگران و با اشاره به انتسابش به این خطه، بیان کرد: شهید رئیسعلی دلواری افتخاری بزرگ برای مردم دلوار است و ما به عنوان سرباز جمهوری اسلامی به وی افتخار می‌کنیم.

سردار تنگسیری، شهید محمد احمدی جوان نخستین شهید مدافع حرم استان بوشهر را یکی دیگر از افتخارات بخش دلوار و شهرستان تنگستان خواند و افزود: مردم دلوار پیشینه درخشان مبارزاتی در راه استقلال ایران دارند و همچنان روحیه جهاد و مقاومت در آنان زنده است.

وی به دلاورمردی‌ها و رشادت‌های مردم استان بوشهر در عرصه‌های مختلف اشاره کرد و گفت: مردم این استان مردمی مقاوم با پیشینه درخشان مبارزه با استعمار و استکبار هستند.

امام جمعه دلوار نیز، گفت: دلوار مهد دلیرانی است که مردانه در مقابل استعمار و استکبار ایستادند.

حجت الاسلام علی زاهددوست از رئیسعلی دلواری به عنوان مایه فخر و مباهات مردم استان بوشهر و ملت ایران یاد کرد افزود: رئیسعلی دلواری به برکت قدرت ایمان، تقوا، بصیرت و دشمن شناسی، حماسه ماندگاری آفرید و دشمن تا دندان مسلح را در همین دیار زمین‌گیر کرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه