کد خبر : 76804تاریخ ثبت : 1397/12/21 15:38:47

اعلام موفقیت طرح امنیتی سامراء/مشارکت میلیونی در مراسم سالروز شهادت امام هادی(ع)

منابع امنیتی عراق از اجرای موفق طرح امنیتی ویژه مراسم سالروز شهادت دهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام علی‌بن محمد الهادی(ع) خبر دادند.

به گزارش کوگانا

فرماندهی عملیات سامراء و حشد شعبی در بیانیه‌ مشترکی در شهر مقدس سامراء از موفقیت طرح  امنیتی ویژه مراسم سالروز شهادت امام هادی(ع) خبر دادند.

در این بیانیه آمده است: به‌لطف و یاری خداوند و عزم رزمندگان قهرمان حشد شعبی و نیروهای امنیتی، موفقیت طرح امنیتی ویژه زیارت امام علی‌بن محمد الهادی(ع) را در سالروز شهادت آن امام همام بدون رخ دادن حادثه یا مشکلی اعلام می‌کنیم.

این بیانیه آورده است بیش از یک‌میلیون و 150هزار زائر در مراسم سالروز شهادت امام هادی(ع) در فضایی امن که نیروهای امنیتی و حشد شعبی فراهم کرده بودند، شرکت کردند و حدود دوهزار موکب هم به خدمت‌رسانی به زائران پرداختند.

خبر دیگر اینکه یک منبع در فرماندهی عملیات مشترک خبرها مبنی بر ورود تعداد بیشتری از نظامیان آمریکایی و استقرار آنها در مرزهای مشترک میان عراق و سوریه را تکذیب کرد.

 

بر اساس گزارش الفرات، دستگیری یک فرد تحت پیگرد به‌اتهام تروریست در استان دیالی و متلاشی شدن یک گروه تروریستی از دیگر خبرهای امنیتی عراق است. نیروهای امنیتی یگان اطلاعات نظامی اعضای این گروه تروریستی را که از سوریه به خاک عراق رخنه کرده بودند، دستگیر کردند.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه