کد خبر : 76748تاریخ ثبت : 1397/12/20 08:32:31

نظری: تساوی برابر پرسپولیس نتیجه بدی نبود/ فغانی چیزی را که دید قضاوت کرد

محمدمهدی نظری، مهاجم تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: تساوی برابر پرسپولیس نتیجه بدی نبود، ولی می‌توانستیم این بازی را با برد پشت سر بگذاریم.

به گزارش کوگانا

محمدمهدی نظری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم با اشاره به تساوی تیمش برابر پرسپولیس گفت: در مجموع شاهد یک بازی خوب و هیجان‌انگیز بودیم. ما در نیمه اول نمایش بسیار خوبی داشتیم و حتی می‌توانستیم بیشتر از یک گل بزنیم، ولی در نیمه دوم پرسپولیس توانست روی دروازه ما فشار ایجاد کند.

وی در ادامه افزود: به‌هرحال این طبیعی بود که پرسپولیس برای جبران گل خورده تلاش کند. ما برابر یکی از قوی‌ترین تیم‌های ایران بازی می‌کردیم و تلاش این تیم برای تغییر نتیجه طبیعی بود. به نظر من تساوی برابر پرسپولیس نتیجه بدی نبود، ولی می‌توانستیم این بازی را با برد پشت سر بگذاریم.

مهاجم تیم فوتبال نساجی مازندران در واکنش به اعتراض پرسپولیسی‌ها به داوری این مسابقه و اینکه آنها معتقدند فغانی دو پنالتی برای‌شان نگرفته است، تأکید کرد: در این زمینه باید کارشناسان صحبت کنند. فغانی جزو بهترین داوران فوتبال ایران است که تجربه بالایی دارد. وی به صحنه‌ها نزدیک بود و چیزی را که دید، قضاوت کرد.

نظری در مورد گلی که در این بازی به ثمر رساند، اظهار داشت: خدا را شکر که در این بازی گل زدم، ولی ای کاش که سه امتیاز را هم می‌گرفتیم. امیدوارم در بازی‌های بعدی هم برای نساجی گل بزنم و بازیکن تأثیرگذاری باشم.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه