کد خبر : 76731تاریخ ثبت : 1397/12/20 08:18:16

قربانی: استقلال می‌تواند العین را شکست بدهد/ شاگردان شفر شانس صعود دارند

پیشکسوت استقلال گفت: استقلال می‌تواند در خانه العین امارات را شکست بدهد و انتقام شکست سنگین را از این تیم بگیرد.

به گزارش کوگانا

پیروز قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد دیدار سه‌شنبه استقلال با العین امارات در لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی لیگ قهرمانان به مراتب از لیگ برتر سخت تر است، البته این بازی می‌تواند برای استقلالی‌ها جنبه انتقامی داشته باشد. استقلالی‌ها یکبار با ۶ گل از این تیم شکست خوردند و اکنون انگیزه مضاعفی برای شکست العین و انتقام آن باخت دارند. 

وی افزود: با مصدومیت عبدالرحمان قدرت تیم العین کمتر از قبل شده است و استقلالی‌ها می‌توانند با پیروزی مقابل العین حتی جبران شکست مقابل الدوحیل را هم بکنند. 

قربانی تصریح کرد: استقلال شرایط خوبی دارد، مقابل الدوحیل هم اگرچه بازنده شد، اما استراتژی که در نیمه اول داشت بسیار خوب بود، در چنین بازی‌هایی که مساوی پیش می‌رود، فرق تیم‌های بزرگ با دیگر تیم‌ها مشخص می‌شود و الدوحیل هم توانست روی ضربه ایستگاهی و کرنر به گل برسد که بعد از آن استقلال برای جبران پیش آمد و گل خورد. 

قربانی تصریح کرد: استقلال به خوبی بلد است روی دروازه حریفان موقعیت ایجاد کند و گل بزند، بنابراین پیروزی مقابل العین دور از دسترس آبی‌پوشان نخواهد بود.  

این پیشکسوت استقلال در مورد اینکه آبی‌پوشان شانس صعود از گروه را دارند یا خیر، گفت: باید قبول کنیم که فوتبال در کشورهای عربی حوزه خلیج فارس پیشرفت کرده است و آنها بسیار قدرتمند شده‌اند. استقلال کار سختی برای صعود دارد، اما اگر آبی‌پوشان در خانه پیروز شوند و در خارج از خانه هم فقط یک امتیاز بگیرند، با ۱۰ امتیاز شانس زیادی برای صعود خواهند شد. 

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه