کد خبر : 76487تاریخ ثبت : 1397/12/13 08:13:00
رییس جمهور یا شبیه رییس جمهور!؟

رییس جمهور یا شبیه رییس جمهور!؟

چه کسی در اجلاس فرماندهان سپاه در سال ۹۲ از فرماندهان سپاه درخواست کرد که سپاه بیاید در کار سازندگی به دولت کمک کند ؟

به گزارش کوگانا؛ جناب رییس جمهور در حالی که چند روز بیش از افتتاح فاز جدید پالایشگاه ستاره خلیج فارس که توسط قرار گاه خاتم انبیاء ساخت و تکمیل شده  نگذشته است افاضه کرده اند که نیروهای مسلح دست از سر اقتصاد بردارند!؟

جناب رییس ، این سخن عوام فریبانه جنابتان این را بذهن متبادر می کند که نیروهای مسلح سرخود غلطک بر می دارند و بدون هماهنگی جاده میزنند ، پالایشگاه تولید بنزین به آن عظمت را بدون پشتیبانی مالی دولت ایجاد و تکمیل می کنند، اسکله و سد و کشتی می سازند، میروند به سیستان و بلوچستان و کردستان و کرمانشاه و هرمزگان طرح های محرومیت زدایی را کلید می زنند و شما روبان را قیچی می کنید و بعد با هفت تیر کشی می ایند خزانه پول می گیرند!؟

جناب آقای رییس شما بهتر از هر کسی می دانید قرارگاه های سازندگی سپاه و ارتش در راستای عمران و آبادانی و سازندگی کشور نه اقتصادی ، آن هم با درخواست وزارت خانه ها یا خود نهاد ریاست جمهوری فعالیت می کنند و همین الان بسیاری از درخواست ها جهت مشارکت قرارگاه ها سازندگی نیروهای مسلح از سمت وزارت خانه ها روی میز است.

 و این سخن نابجای شما که از روحیه نمک نشناسی تان نشأت می گیرد و یا اغراض دیگری در حالیست که شما چند روز قبل فاز جدید پالایشگاه ستاره خلیج فارس را که به همت همین قرارگاه خاتم ساخت و تکمیل شد افتتاح کردید و به سپاه تبریک گفتید و اعلام داشتید ، ایران به جمع کشورهای صادر کننده بنزین پیوست!

چرا در هنگام قیچی روبان فاز جدید خاطرتان نیامد که از این افاضات کنید !؟ چرا موقع قیچی روبان افتتاح طرح هایی که بوسیله قرارگاه های سازندگی نیروهای مسلح ساخته می شود فیگور می گیرید، ولی موقعی که در جمع دیگری حاضر می شوید به آنها می تازید !؟ در حالی که جدید ترین آمار اینست که قرارگاه خاتم الانبیاء تا به امروز ۳۶ هزار میلیارد تومان بابت اجرای طرح های عمرانی و سازندگی که به پیشنهاد خود دولت ها بوده و با سپاه قرداد آن را منعقد کرده اند از دولت طلب دارد.

به ساحت قدسی اعلیحضرت همایونی برنخورد ولی ما به این نوع عملکرد ها در رفتار شناسی می گوییم «نفاق».

راستی جناب رییس جمهور چه کسی در اجلاس فرماندهان سپاه در سال  ۹۲ از فرماندهان سپاه و در دیدار خصوصی با فرمانده کل سپاه درخواست کرد که سپاه بیاید در کار سازندگی به دولت کمک کند ؟ شما بودید؟ یا طرف شبیه شما بود؟؟

متاسفانه باید گفت شما از روز اول ، یعنی از صبح تبلیغات ریاست جمهوری صراط مستقیمی را برای اداره کشور انتخاب نکرده اید و وعد و وعیدهایی فضایی دادید که نشانگر عدم اشراف شما بر مسیر خطیری بود که در آن گام نهاده اید و این سخنان ناشی از همان خشت کج روز اول است و در ادامه مسیر بارها ثابت کرده اید شبهه افکنی و فرارهای روبه جلو را بیشتر از صداقت و قبول ضعف ها و ناتوانی ها و رو راست بودن با مردم می پسندید.

جناب آقای رییس جمهور حرف شما را بپذیریم یا سخن رییس برنامه و بودجه تان جناب نوبخت را که در یازدهمین اجلاس قرارگاه خاتم انبیاء گفتند:
 ما معتقد نیستیم که قرارگاه با پیشینه ، ریشه و ظرفیت فوق العاده ای که دارد در تقابل با بخش خصوصی به عرصه بیاید؛ کدام بخش خصوصی است که بیش از 2 میلیارد دلار از دولت مطالبه داشته باشد و همچنان پای کار بایستد؛ این مسئله چیزی جز روحیه و عرق رزمندگی و دلاوری نیست.

کسانی که ندانند و یا مغرض باشند و تصور کنند پتانسیل بزرگ قرارگاه که بعد از دوران دفاع مقدس در خدمت توسعه کشور قرار گرفت رقیب بخش خصوصی است ، یا ناآگاهند یا مغرض و می خواهند تحریک کنند.

سخنگوی دولت افزود: بنده به عنوان مسئول برنامه ریزی کشور با آگاهی عرض می کنم به هیچ وجه قرارگاه رقیب بخش خصوصی نیست.

خوب جناب رییس حالا بفرمائید  جنابتان با توجه به گفته رییس سازمان برنامه و بودجه دولتتان جزء کدام دسته اید؟

 نا آگاه، مغرض یا تحریک کننده مردم !!؟؟
منو باز است جناب رییس انتخاب کنید.

فکوری ، دبیر نهضت مردمی پاسداران افتخاری و مدیر شبکه جهانی میثاق

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه