کد خبر : 76293تاریخ ثبت : 1397/12/3 11:19:56
کمپین "رئیس جمهور به بوشهر نیاید" توسط اصلاح طلبان کلید خورد

کمپین "رئیس جمهور به بوشهر نیاید" توسط اصلاح طلبان کلید خورد

یکی از خبرنگاران اصلاح طلب که دور گذشته انتخابات حامی حسن روحانی بوده در اینستاگرام خود کمپین "آقای رئیس جمهور به بوشهر نیاید" را منتشر کرد که جمعی از همفکران سیاسی اصلاح طلب وی را همراهی کردند.

به گزارش کوگانادر روزهای گذشته خبری در خصوص سفر حسن روحانی رئیس جمهوربه استان ولایتمدار بوشهر منتشر شد و همه دستگاه های اجرایی استان برای ارائه گزارش عملکرد خود طی سالهای اخیر مشغول به جمع آوری اطلاعات شدند.

در همین راستان تیم رسانه ای با مدیریت روابط عمومی استانداری بوشهر تشکیل شد تا بتوانند با استفاده از ظرفیت رسانه های محلی و نمایندگان رسانه های ملی در استان بوشهر بیشترین برد رسانه ای برای رئیس جمهور داشته باشند.

براساس زمانبندی که برای این سفر اعلام شده بود چند بار تاریخ سفر تغییر کرد تا اینکه یکی از لیدرهای اصلاح طلب که دور گذشته انتخابات حامی حسن روحانی بوده در اینستاگرام خود کمپین "آقای رئیس جمهور به بوشهر نیاید" را منتشر کرد که جمعی از همفکران سیاسی اصلاح طلب وی را همراهی کردند.
 

 

خضر خلیلی فعال اصلاح طلب در مطلب اینستاگرامی خود نوشت:  آقای رئیس جمهور آرزو می‌کنم سفرتان به بوشهر لغو شود، سفری با میلیاردها تومان هزینه مستقیم و ده‌ها میلیارد خسارت غیرمستقیم، با دست‌آوردی که از هم‌اکنون قابل پیش بینی است، " تقریبا هیچ ".درست مثل سفر قبل که آمدید و وعده دادید و رفتید و هیچ نشد. خوب است اعلام کنید از سه وعده اقتصادی ناچیز سفر قبل کدامش محقق شده است؟

سفر قبل در مقابل جمعیتی که بیشتر آنها با اتوبوس از  هرها و استان‌های اطراف به عنوان سیاهی لشکر فیلم " غوغای روحانی ببین" با پول حرام برایتان جمع کرده بودند سه وعده اقتصادی دادید، سه وعده کوچک و دور از شان رییس جمهور اسلامی ایران که البته همان‌ هم محقق نشد.

گفتید بوشهر را منطقه آزاد می‌کنیم، نکردید. لطفا نگویید که مجلس مخالفت کرد. طبیعی بود که با آن اقدام عجیب دولت در ارائه لایحه ایجاد همزمان و یکهویی شصت هفتاد منطقه آزاد و ویژه، مجلس مخالفت کند. ایجاد این تعداد منطقه یک تحول اقتصادی، سیاسی و اجتماعی اساسی بود که می‌توانست فضای اقتصادی کشور را با پیامدهای بزرگ پیش‌بینی نشده مواجه کند. طبیعی بود که مجلس با همه کم‌عقلی‌هایش بترسد و تسلیم هیچ ترفندی برای تصویب آن نشود.

معلوم بود که دولت می‌خواهد از نام بوشهر سواستفاده کند. منطقه آزاد حق چندین ده‌ساله بوشهری‌ها بود و در میان آن فهرست بلندبالا موجه‌ترین مورد. دولت میخواست با وازلین منطقه آزاد بوشهر چوب نتراشیده این لایحه را در آستین تنگ اقتصاد کشور فرو کند که انصافا شدنی نبود! از این وعده شما فقط بلاتکلیفی و جر و بحث بی‌حاصل و گرانی زمین و مسکن برای بوشهر به جای ماند و بس. 

مصوب کردید ۵۰۰ میلیارد به صنایع استان به صورت ویژه تسهیلات بدهید. ماه و سال پیگیری کردیم، هیچ خبری نبود که نبود. اگر مدیران‌تان به شما بگویند که این مبلغ پرداخت شده کذب محض و بازی با عناوین است، لطفا نه خودتان باور کنید و نه منتش را سر مردم بگذارید.

اگر نمیدانید، بدانید از ابتدای دولت شما صنعت استان با سقوط چند صد در صدی مواجه شده است و در تمامی شاخص‌ها به یک سوم و یک چهارم و حتی یک پنجم قبل از آن درغلطیده و بعید است حالا‌حالاها کمر راست کند. کافی‌ست به آمار سایت وزارت صنعت و معدن مراجعه کنید. 

وعده سوم هم راستش دقیقا یادم نیست چه گفتید. در اینترنت هم جستجو کردم پیدا نکردم. یادم می‌آید در آن سفر سه انگشت‌تان را بالا برده بودید و گفتید سه کار اساسی برای بوشهر خواهیم کرد و فقط میدانم که سومی ناچیز بود، مثلا در حد احداث یک موج شکن.

در ادامه برخی از کامنت هایی که در زیر این مطلب در اینستاگرام توسط کاربران فضای مجازی بوشهری منتشر شده است با هم می خوانیم:

 • Load more comments
 • amin_sheikhi1984

  موافقم👍
 • arghavan.goliii

  درود برشما انشا...که نیاد
 • khaled_ghaedi

  @khezer_khalilii اگر حمایت ما از روحانی اشتباه بود که در آن شرایط اصلا اشتباه نبود و اگر به عقب برگردیم باز هم فکر میکنم اکثر اصلاح طلبان همین انتخاب را داشته باشند چرا که غیر از این انتخاب راهی برای حفظ حیات و پویایی تفکرمان نداشتیم نداریم. بنابراین اعتقاد دارم ما بعنوان حامیان روحانی حق داریم ایشان ودولت را با افتخار نقد کنیم ولی این دست اقدامات برای بنده یادآور ضرب المثل کی بود کی بود من نبودم هستش.اخلاقی نیست مایی که تا دیروز به مردم میگفتیم روحانی منجی و نجات بخش هست امروز با راه اندازی کمپین ایشان را به سخره بگیریم.در ضمن بنده از جمله کسانی هستم که از خیلی از لحاظ در دولت جناب دکتر در حقم کوتاهی شده است
 • tiny5725

  @hosseins6541 ايشالله خودشون ريشه كن بشن كه مردمو كشتن
 • s.laridashti.182018

  بیاد چکار چه غلتی میخواد بکنه که بیاد به جزاینکه یه مشت دروغ میخواد تحویل مردم بده
 • @hrouhani_president نیا پرزیدنت،نیـــــــا
 • rez4.hou

  وعده سوم ساخت راه اهن بود
 • roobi.rouhollah

  جاده اي كه از مصوبات رياست جمهوري بود تعطيل شد اونجا من كار مي كردم همراه ٢٠٠ نفر كه مستقيماً بي كار شديم
 •  
 • alibu1289

  👏👏👏👏👏👏
 • abdolrahim_ansari

  فقط ای کاش رییسی رییس جمهور نبود
 • mehrdadallahdadi

  👏👏👏👏👏👏🌹🌹
 • hasenebrahimi

  رنگت نونم😒
 • tangak3

  عالی بود استاد عالی... اصلا اصلا اصلا راضی نیستم حتی این یارو پایش به بوشهر برسد
 • mohammadreza_ardavanii

  @tiny5725 بذار بیاد اووو دریا بدیمش 😂😂😂
 • tranh4374

  بیا چه کنه تو بوشهر پولی که خرج سفرش میخواد کنه برای نیازمند بزاره
 • tranh4374

  آخه بنده خدا خیلی وقت تفریح نرفته بوشهر انتخاب کرده بخاطر دریاش
 • darulquran_ebrahim

  متاسفیم واقعا" ، جای حرفی برای گفتن نزاشته جناب دکتر روحانی فقط باید متاسف بود و بس.

  انتهای پیام//

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه