کد خبر : 76292تاریخ ثبت : 1397/11/29 19:40:16
نخستین نشریه رسمی شهرستان کنگان رونمایی شد + تصویر

نخستین نشریه رسمی شهرستان کنگان رونمایی شد + تصویر

با حضور فتح اله نوروزی فرماندار کنگان ، معاونین فرماندار ، فرمانده سپاه ، شهردارن و اعضاءشورای اسلامی شهر کنگان و سیراف و برخی از مسئولین شهرستان در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی غدیر از نخستین هفته نامه رسمی شهرستان کنگان با شماره ثبت 83053 با نام ثلاث جنوب رونمایی شد .

به گزارش کوگانافتح اله نوروزی فرماندار در آیین رونمایی ازنخستین نشریه رسمی شهرستان کنگان اظهار داشت: یکی از نیازهای مهم و اساسی شهرستان که می تواند زبان گویا و انعکاس دهنده مشکلات مردم باشد راه اندازی نشریه در این شهرستان بود که امروز این حرکت فرهنگی محقق شد.

نوروزی  تاثیر رسانه های مکتوب بر فرهنگ و اطلاع رسانی جامعه بسیار مهم دانست و بیان نمود: رسانه ها نقش مهمی در فرایند روشنگری ، فرهنگ سازی ، آسیب شناسی اجتماعی و تقویت روند اصلاح و تعدیل کژیها و ناراستی ها دارا بوده و هست.

وی افزود: رسانه ها باید زبان گویای مردم و حلال مشکلات جامعه باشند و در واقع کارکرد اصلی رسانه ها همین است.

فرماندار ادامه داد: رسانه ها بازوان فعال و توانمند مدیران شهرستان برای انعکاس فعالیت ها و بیان مشکلات مردم و مسئولان هستند.

وی گفت: حمایت و تقویت رسانه های شهرستان را انجام داده ایم و در یکسال اخیر حرکت رو به رشد رسانه ها مشهود می باشد و انتظار تلاش بیشتری است.

نماینده عالی دولت در شهرستان کنگان گفت: مدیران همراهی با رسانه ها و حمایت از رسانه ها در برنامه کاری خود قرار دهند.

فرماندار تقویت رسانه ها از الزامات توسعه می باشد و در شهرستان این مهم مدنظر همگان قرار گیرد را اشاره کرد و گفت: خود به جد در راستای تقویت و حمایت از رسانه ها حمایت خواهم کرد.

نوروزی بیان نمود: مطبوعات مکتوب به دلیل خرد محوری ، ثانیا در تدوین پیام و مستند سازی همچنان به عنوان ابزار موثر و مرجع و منبع قابل اعتماد برای مخاطب هستند.

وی افزود: نشریات می توانند با رعایت شرط اطلاع رسانی و صداقت رابطان خوبی بین مردم و مسئولان باشند.

فتح اله نوروزی فرماندار گفت: رسانه ، رساناترین ابزار انتقال داده ها ، مطالبات ، توقعات و یافته های علمی و فکری میان راس و قاعده یک نظام اجتماعی پویا و زادگاه تازه های اهل قلم در راستای تحولات مثبت و شگرف است.

وی در پایان از رسانه امواج نیوز که مجوز گرفته اند و رسانه هایی دیگر پیگیر مجوز سایت خود هستند تشکر می کنم ، و از مصطفی صفایی بدلیل چاپ نخستین نشریه رسمی تقدیر و تشکر می نمایم.


مصطفی صفایی مدیر مسئول و صاحب امتیاز این هفته نامه ضمن تشکر از همراهی فرماندار کنگان و همکاران برای راه اندازی این هفته نامه گفت: مفتخرم اعلام دارم که پس از 73 سال پس از ارتقاء کنگان به بخش ، توانسته ایم اولین نشریه رسمی این شهرستان را راه اندازی نماییم.

وی در ادامه گفت: این نشریه بنا دارد در مرحله اول ظرفیت های منطقه را بیش از گذشته معرفی کند ، و در مرحله دوم مطالبات منطقه و استان را به جد پیگیری کند.


 

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه