کد خبر : 76252تاریخ ثبت : 1397/11/22 22:40:41
چهل سالگی انقلاب فصل بالندگی ملی و موسم یاس و ناامیدی دشمن است فرماندار کنگان :

چهل سالگی انقلاب فصل بالندگی ملی و موسم یاس و ناامیدی دشمن است

فرماندار کنگان نیز گفت: خروش میلیونی ملت بزرگ ایران در 22 بهمن و در جشن 40 سالگی انقلاب نمایشی از وحدت ، اقتدار و عزت ایران اسلامی است.

به گزارش کوگانافرماندار کنگان نیز گفت: خروش میلیونی ملت بزرگ ایران در 22 بهمن و در جشن 40 سالگی انقلاب نمایشی از وحدت ، اقتدار و عزت ایران اسلامی است.
فتح الله نوروزی افزود: چهل سالگی انقلاب فصل بالندگی ملی و موسم یاس و ناامیدی دشمن است.
وی بیان کرد: در دهه فجر امسال بیش از 47 پروژه در این شهرستان با اعتبار افزون بر 131 میلیارد تومان افتتاح یا اجرایی شد.
رییس ستاد دهه فجر شهرستان کنگان اظهارکرد: افتتاح بیش از 40 کلاس درس ، 40 مسکن مددجویی ، 40 جهیزیه جهت ازدواج آسان زوج های کم بضاعت ، تقدیر از 40 جوان برتر و برگزاری برنامه فرهنگی در 40 مسجد از مهمترین برنامه های امسال در دهه فجر بود.
وی با مقایسه خدمات انقلاب اسلامی در 4 دهه گذشته با قبل از انقلاب گفت: قبل از انقلاب فقط یک نیروگاه دیزلی و 3 ترانس برق در شهرستان کنگان وجود داشت در حالی که امروز و در 40 سالگی انقلاب 4 ایستگاه برق و تعداد ترانس های برق قریب 1100 ترانس رسیده است.
نوروزی افزود: در حالی که قبل انقلاب هیچ نقطه ای از شهرستان گاز نداشته است امروز تمام شهرها بصورت 100 درصد و 98 روستاها از نعمت گاز برخورداراند.
مردم شهید پرور کنگان با حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی 22 بهمن و طی مسیر اداره ورزش به طرف تقاطع دارایی و اجتماع در مصلای کنگان 22 بهمن بیاد ماندنی را خلق کردند.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه