کد خبر : 76211تاریخ ثبت : 1397/11/14 20:30:35

عملیات اجرایی ۷۰۶ پروژه عمرانی زودبازده سپاه در بوشهر آغاز شد

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: عملیات اجرایی ۷۰۶ پروژه عمرانی زودبازده سپاه در بوشهر آغاز شد.

به گزارش کوگانا

سردار علی رزمجو امروز در آیین  آغاز عملیات اجرایی 40 هزار طرح محرومیت‌زدایی زودبازده بسیج در سراسر کشور با بیان اینکه به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب این پروژه‌ها در نقاط محروم سراسر کشور اجراء می‌‌شود اظهار داشت: در استان بوشهر در این راستا 706 پروژه در بخش‌های مختلف توسط سپاه اجراء و یا افتتاح می‌شود.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر بیان کرد:  706 پروژه محرومیت‌زدایی در استان بوشهر در دو قرارگاه محرومیت‌زدایی سازمان بسیج سازندگی و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه امام صادق (ع) با اعتباری معادل 310 میلیارد ریال در حال اجرا و یا به مرحله بهره‌برداری رسیده است.

وی تصریح کرد: در قرارگاه پیشرفت و آبادانی پروژه‌ها با مشارکت 50 درصد نهادهای دولتی و اجرایی انجام شده و بعضی این پروژه‌ها به اتمام و برخی نیز در حال اجرا هستند.

سردار رزمجو  با بیان اینکه در قرارگاه محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی نیز به طور عمده دو گروه پروژه انجام داده گفت: پروژه‌های زود بازده و ساخت واحدهای مسکونی برای محرومان کمیته امداد  مورد توجه است.

وی اظهار داشت: خوشبختانه در استان بوشهر در تمام طول سال پروژه‌ها انجام می‌شود که تلاش‌های جهادی گروه‌های جهادی و مدیران ادارات دولتی سبب شده استان بوشهر در این زمینه نیز موفق باشد.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه