کد خبر : 76209تاریخ ثبت : 1397/11/14 20:29:05

تهاجم اقتصادی آخرین برگ تهاجم نرم دشمن علیه انقلاب است/ اقتدار ایران در منطقه و جهان از وجود سپاه، بسیج و نیروهای مسلح است

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: تهاجم اقتصادی آخرین برگ تهاجم نرم دشمن علیه نظام و انقلاب است.

به گزارش کوگانا

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری امروز در دیدار با مسئولان تیپ پیاده امام صادق (ع) استان بوشهر اظهار داشت: توطئه‌های دشمنان طی ۴۰ سال گذشته انقلاب اسلامی ایران را توانمند و مقاوم کرده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر بیان کرد: بزرگ‌ترین پیروزی انقلاب اسلامی ایران، ۴۰ سال مقاومت است.

وی با اشاره به اینکه دشمنی‌ها باعث توانمندتر شدن انقلاب شده است خاطرنشان کرد: ۴۰ سال تمام جهان با تمام قوا و امکانات در عرصه‌های مختلف با ما دشمنی کردند ولی قامت این انقلاب نه‌تنها نشکست بلکه تنومندتر هم شد.

امام جمعه بوشهر بابیان اینکه در حال حاضر در اوج پایان تهاجمات گسترده آمریکا علیه نظام اسلامی ایران هستیم افزود: بزرگ‌ترین پیروزی انقلاب وجود و قوام انقلاب در قبال تهدیدات گسترده دشمنان است.

آیت‌الله صفایی بوشهری اضافه کرد: سپاه در ۴۰ سال عمر با برکت انقلاب عظمت و سربلندی خود را در عرصه‌های مختلف نشان داده است.

وی بیان کرد: سپاه در عرصه‌های محرومیت‌زدایی، جنگ سخت، جنگ نرم و اقتصادی خط مقدم بوده است، وجود سپاه و نیروهای مسلح ضامن امنیت، امیدواری مردم و ناامیدی دشمنان است.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر تأکید کرد: اقتداری که ما در منطقه و جهان داریم از وجود سپاه، بسیج و نیروهای مسلح است.

 

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه