کد خبر : 76151تاریخ ثبت : 1397/10/9 11:39:08
9 دی نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است و تحکیم وحدت و انسجام ملی است+ تصویر مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر:

9 دی نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است و تحکیم وحدت و انسجام ملی است+ تصویر

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت:9 دی نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است و تحکیم وحدت و انسجام ملی یکی از دستاوردهای این روز بود.

به گزارش کوگاناحجت الاسلام حسین دشتی روز یکشنبه در همایش  پرشور بصیرتی 9 دی در مصلای شهر کنگان افزود: مردم زودتر ازمسئولین و حواض حضور داشتد و منبای اتقلاب را پذیرفتند.

وی اضافه کرد: 9 دی نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است و تحکیم وحدت و انسجام ملی یکی از دستاوردهای این روز بود.

دشتی بیان کرد: حضور آگاهانه و با بصیرت ملت مومن و انقلابی ایران در روز 9 دی توطئه جبهه استکبار را خنثی کرد و راهپیمایی 9دی اقدار مردم نشان داد. .

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق (ع) بوشهر با اشاره به موضوع نفوذ و تاکید رهبر معظم انقلاب بر شناخت جریان نفوذ ادامه داد: دشمن با نفوذ در لایه های مختلف نظام و جامعه بدنبال کمرنگ کردن روحیه انقلابی در بین ملت و مسئولان است و این زنگ خطری برای کشور و انقلاب است.

وی گفت: ترویج روحیه انقلابی و انقلابی گری در همگان بویژه مسئولان ضرورت جامعه امروزی برای ایستادگی در برابر دشمن در جنگ نرم است.

دشتی در پایان اظهارداشت: بحث فتنه 88 درگیری و سوء تفاهم بین دو کاندید که برخی ها با کوته بینی به آن معتقد بودند نیست بلکه هدف فتنه گران و دشمنان که از سالیان قبل برنامه ریزی کرده بودند متحول کردن و به تسخیر در آوردن و ضربه به نظام و ایران بود که در 9 دی 88 با درایت رهبرمعظم انقلاب و بصیرت مردم نقشه های شوم آنان برملا و خنثی شد.

پ

 

عکاس:سعید اورا

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه