کد خبر : 76103تاریخ ثبت : 1397/10/7 11:09:37
نهم دی نمایش بصیرت انقلابی مردم بود و چهره واقعی فتنه گران را نشان داد فرمانده سپاه کنگان

نهم دی نمایش بصیرت انقلابی مردم بود و چهره واقعی فتنه گران را نشان داد

فرمانده سپاه کنگان گفت: نهم دی نمایش بصیرت انقلابی مردم بود که غبارها و نقاب ها را کنار زد و چهره واقعی فتنه گران را نشان داد

به گزارش کوگاناهمزمان با فرا رسیدن هفته بصیرت و یوم الله نهم دیماه، فرمانده سپاه شهرستان کنگان گفت: نهم دی، روز غلبه جنود الهی بر جنود شیطان است و روز خروش ملت ایران و آشکار ساختن خشم مقدس در برابر اهانت ها و حرمت شکنی های عده ای غافل و یا مزدور وابسته به اجانب نسبت به مقدسات در روز عاشورای حسینی است.

سرهنگ دوم پاسدار اسماعیل تاجیک افزود: روز نهم دی در واقع روز نه گفتن ملت ایران به سران فتنه و آری گفتن به نظام اسلامی و بیعت مجدد مردم با آرمان های والای حضرت امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است. مردم در این روز، تیر خلاص را به سران فتنه شلیک و پشت پیکر نامبارک فتنه را به خاک مالیدند.

تاجیک خاطرنشان کرد: در روز نهم دی ماه 1388، مشروعیت سیاسی نظام اسلامی ایران بار دیگر با حضور خودجوش ده ها میلیونی مردم در تهران و تمامی شهرهای دیگر کشور به جهانیان اعلام گردید و در این روز بصیرت انقلابی مردم نمایش داده شد.

این مقام مسئول تصریح کرد:  نهم دی نمایش بصیرت انقلابی مردم بود که غبارها و نقاب ها را کنار زد و چهره واقعی فتنه گران را نشان داد.

وی گفت: مردم در 9 دی آمدند تا بگویند با بصیرت اند، تا بگویند سکوت منحوس خواص بی‌بصیرت را تحمل ندارند، آمدند تا بگویند ولایت‌، رکن انقلاب و استقلال و بالندگی ایران است. بگویند تا نفس دارند مدافع دستاوردهای انقلاب خمینی کبیراند و بگویند ملت زنده است و مردم اصل انقلاب اسلامی را با اصل ولایت فقیه یکی می دانند و توهین به نمادهای عاشورایی و اصل ولایت فقیه را هرگز تحمل نمی کنند؛ چرا که در این روز شاهد حضور نسل جوان و آگاه انقلاب با تیپ های مختلف، پایبندی به انقلاب و نظام ولایت را در عمل ثابت کردند و با در دست گرفتن تصاویر مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)و یا پلاکاردهایی در حمایت از ولایت فقیه عملا به همگان ثابت کردند که پای کار ولایت، جان می سپارند
فرمانده سپاه ناحیه  کنگان در پایان گفت: در این روز همه نقشه های دشمن خارجی و داخلی مبنی بر براندازی نظام اسلامی ناکام گذاشته شد و دشمنان غافل از اینکه این نظام با هدایت و تدبیر مقام عظمای ولایت رهبری می شود و ریشه این نظام با خون پاک شهدا مستحکم شده است.

ایشان ضمن گرامیداشت حماسه نه دی،از اقشار مختلف مردم مومن و انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان کنگان خواست با حضور  باشکوه در یوم الله نه دی با آرمان های امام و شهدا و ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای مد ظله العالی بیعت مجدد کنند.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه