کد خبر : 76096تاریخ ثبت : 1397/10/6 17:37:36
حماسه 9 دی تجلی و نماد پشتیبانی ملت از ولایت است امام جمعه کنگان

حماسه 9 دی تجلی و نماد پشتیبانی ملت از ولایت است

حجت الاسلام محمود محمودی در گفت و گو با خبرنگار کوگانا گفت: 9 دی روز همدلی ملت و دولت، اعلام انزجار از فتنه گرانی است که با حمایت دشمنان، اصل و اساس نظام ولایی و براندازی حکومت دینی را نشانه گرفته بودند و با توهین به مقدسات وقاحت را به اوج رساندند.

به گزارش کوگاناحجت الاسلام محمود محمودی در گفت و گو با خبرنگار کوگانا گفت: 9 دی روز همدلی ملت و دولت، اعلام انزجار از فتنه گرانی است که با حمایت دشمنان، اصل و اساس نظام ولایی و براندازی حکومت دینی را نشانه گرفته بودند و با توهین به مقدسات وقاحت را به اوج رساندند.
وی اضافه کرد: ملت ولایی، بیدار و با بصیرت ایران اسلامی و طیف ها و جریانات سیاسی مختلف با حضور یکپارچه خود در روز 9 دی ماه میثاق امت با ولایت و بصیرت و دشمن شناسی را به نمایش می گذارند.
محمودی، با دعوت از اقشار مختلف مردم و جریانات سیاسی اظهار کرد: ملت ایران با حضور پرشور در یوم الله نهم دی این بار هم اعلام خواهند کرد اگر کسانی بخواهند علم فتنه گری را برپا کنند همین امت آنها و علم شان را سرنگون خواهند کرد.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  کارگر | 9 دى 1397 11:10:32 | ارسال پاسخ
  0
  0
  لطفا به داد ما کارگرای خدماتی بیمارستان امام خمینی استان بوشهرشهرستان کنگان برسید باتوجه به اینکه تمام وقت دربیمارستان شاغل هستیم ولی متاسفانه بدون قراردادومزایای قانون کار هستیم حقوق رابصورت ساعتی دریافت میکنیم