کد خبر : 76093تاریخ ثبت : 1397/10/3 22:24:40
حماسه 9دی پیچیده ترین فتنه قرن را خنثی کرد

حماسه 9دی پیچیده ترین فتنه قرن را خنثی کرد

بعضی از فرصت طلبان به دنبال یک تفاوت و حتی یک سوء تفاهم هستند تا ائتلافی تصنعی برای سست کردن مبانی قانونی کشور ایجاد کنند و حتی به ثبات و آرامش کشور ضربه بزنند تا شاید بتوانند خواسته ی نابحق خود را به ملت تحمیل کنند.

به گزارش کوگانانظریه پردازی پر رنگ برای فتنه و کمرنگی آن برای حل مشکلات کشور، برای ایجاد فتنه به اصطلاح نظریه پردازنی که برای حل مشکلات مردم تا کنون نیز خود را کنار می کشند آن روز ها مدام پیام و پیغام و پسغام می دادند و برای اینکه انتقام گیری کینه توزانه ی خود را از انقلاب اسلامی عملی کنند هیچ وقت و هیچ ابزاری را از دست ندادند. آنهایی که آژانس "سیا " و دستگاههای جاسوسی انگلیس و اسرائیل "قهرمانشان" ساخت و برایشان تا بحال هم ساز غوغاگری کوک می کند.

  تنوع تاکتیک جنگ نرم دشمن در پهنه باند تعارض استکبار و منابع رسانه ی غربی و صهیوتکفیری همراه با مانورهای محدود و گسترده پایانی ندارد که در این مسیر غفلت و ضعف و تزلزل خواص بی بصیرت در عدم اعلام موضع قبول نتیجه انتخابات مردمی از سوی آنها ناکارمدی تئوری سیاسی اصطلاح طلبان و تحرکات خزنده رنگی به همراه بی تقوایی و همگامی طیف دست اندازان به سوی بیت المال و نادیده گرفتن خصومت بیگانه با انقلاب اسلامی و کشور گامی در جهت ساماندهی پروژه سابقاً شکست خورده دشمن در بحبوحه ی یک انتخابات سالم بود که همسو شدن افراد ساده لوح و سست عنصر که شم و بصیرت سیاسی حتی درحد رویکرد مجامع سیاسی مستقل و منصف بین المللی در قبال ایران اسلامی نداشتند.

زیرا به تلخ کردن کام شیرین مردم و مسئولین و مجریان انتخابات می اندیشیدند و تقویت و ائتلاف همه ی دشمنانی که آن روزها یک جا گردآمده بودند 8ماه متوالی با رسانه های بیگانه و سازماندهی نارضایتی خیابانی و مخدوش ساختن امنیت ملی تا رسیدن به کودتایی مدرن و براندازی نظام هدف آشکار آنان بود با هر هزینه ی که به ملت و کشور تحمیل شود برای بازندگان نتیجه فرقی نمی کرد.

اما خطبه غرای رهبری انقلاب اسلامی در جمعه موسوم به فصل الخطاب 9 دی آتشی لجام گسیخته و فتنه ی پیچیده را مهار کرد توطئه ی که می رفت تا لقب فتنه قرن بخود بگیرد خنثی کردند، تا بار دیگر به  نقطه ی عطف وحدت رویه مردم در پیروی  از ولایت فقیه ، آشکار شود ایران برخلاف کانون بحران های منطقه ای و آزمایش سایر کشورها ، ملت ایران بار دیگر در امتحانی سخت در مقابل پیچیده ترین فتنه ی دوران معاصر سربلند و پیرون از میدان بدر آید و به سرنوشتی چون بعضی کشورهای منطقه مبتلا نشود.این بود وجه تمایز انقلاب اسلامی با همه ی نهضتها ، جنبش ها و انقلاب های دوران معاصر است.

روشن است بعضی از فرصت طلبان به دنبال یک تفاوت و حتی یک سوء تفاهم هستند تا ائتلافی تصنعی برای سست کردن مبانی قانونی کشور ایجاد کنند و حتی به ثبات و آرامش کشور ضربه بزنند تا شاید بتوانند خواسته ی نابحق خود را به ملت تحمیل کنند.

با در نظر داشتن نوع تحرک برخی که خود را به عنوان ناجی مردم و کشور فرض کردند نهایتا به این واقعیت می رسید که حتی در وزن کشی خیابان نیز که همه ی ماجرای فتنه گران چیزی نقشه کشی روی اوهام نبود.

 حجم واقعی تشنج آفرینی بیشتر از یک فتنه و کمتر از یک حباب رنگی بود هر دو موضوع در نگاه عموم ظاهر شد و مردم حقیقت جو سهم حق را در میان آن گردخاک عظیم از ماجرا با قیاس باور و اعتقاد خویش دریافتند.

اگر چه قبلا در انتخابات شرکت کرده حرف آخر را خود زده بودند و درپی آن نیز خود آشکار ساختند که قرار نیست یک دستور کار پنهان که در تلاش است با سمساری از امور غیر حقیقی به درک عموم مردم از اصل ماجرا آسیب بزند و بلوا کشی گستاخانه در صحنه باقی بماند چون این حرکت تحریف نتیجه جریان انتخابات در تضاد با امنیت و منافع ملی و مصالح جامعه بود.

و مردم در نهم دی گفتند: که  مدعی امنیت کشور و رای مردم نباید به دنبال غنایم ثبت شده در دفتر یاداشت بیگانه و راضی کردن اعیار و پشت پا زدن به ارزش های کشور و ایجاد اختلاف و نزاع افروزی باشد.
اگر دقیق تر به صحبت ها پیام ها و نامه نگاری ها و مصاحبه ها در مغازله دو طرفه بابیگانگان و چهره دلسرد شکاکان نگاه کنیم می بینیم که خود با زبان بی زبانی اقرار و اعتراف می کنند که روح های ضعیف در وفاداری و وابستگی های به آرمان های انقلاب اسلامی جه میزان ناتوان بوده و چقدر به آن صدمه زده است و در پایان چیزی جز اعتماد به نام های مستعار و رنگ لباس اخلال گران چیزی برایشان نمانده زیرا این گروه  در مقابل کیفرخواست مجازات فروش وجدان، دروغ پردازی روزنامه ها و ایستگاه های رادیویی و کانال های تلویزیونی ماهواره ای و کمپین های زمینی و انواع تبلیغات سیاه در انتظار فردای موهومی بودند که "رادیو فردا " و تلویزیون بی بی سی برایشان ساخته بود. دیگر چیزی برای کتمان کردن گناه و جرم بزرگ خود ندارند.

جای تعجب ندارد که هزینه سنگین نقل و انتقالات بعضی از سیاستمداران که از آن اردوگاه به مواضعی مستقیم یا غیر مستقیم پیش و بعد از انتخابات به خاکریز دشمن چاره ی جز جابجایی های تاکتیکی صحنه ندارند و بدنبال پاک کردن کروکی و خلط اوراق باشند و برای رسیدن اهداف شخصی عدول از اصول انقلاب و قله پیشرفت کشور مسیر سرسره به پائین را برگزینند.

این در حالی بود که دقیقا مشخص شد آرزوهای شخصی و اهداف فردی خط پایین تکرار همان چهره تیره و تاری بود که با کمپین های داخلی همسو و با رسانه آمریکایی، اروپایی شدت گرفت در حقیقت آغازی برای یک سقط جنین سیاسی بزرگ رسوا کننده و درد آور بود.

 نکته اینکه همه می دانند که مبارزات انتخاباتی و اجرای آن تنها در اختیار مجموعه ای از اقدامات یک نامزد یا حزب یا یک فرد نبوده نیست که یک نفر یا دو نفر یا حتی یک گروه بخواهد صرفا خواسته ی خود را به دیگران فرض کند چون در آن حالت است که دمکراسی و انتخابات معنا و مفهوم خود را ازدست می دهد و هربار هر که فکر کند با هوچی گری می توان به مطامع خود برسد پس در هر سال باید منتظر یک دولت و یا حتی یک حکومت بود. و از آن سو هر ابر قدرت خارجی که بتواند موازنه های منطقه ی را با زمینه قبلی آماده کند در هر چند وقت یکبار کودتایی سامان دهد. همان طور که در تعدادی از کشورهای منطقه و افریقایی به وقوع می پیوندد و این گونه حماسه ی مردمی 9 دی ضربه نهایی بر پیکر جریان جعلی فتنه بیگانه سازی که نطفه سازان و جنین نارس و نامشروعشان در فتنه پیچیده قرن رسوا نموده و  وارد کرد.

عبدالمجید اورا

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه