کد خبر : 75932تاریخ ثبت : 1397/9/15 10:02:38

کسب و کار جدید براساس ظرفیت‌های صنایع پارس جنوبی در عسلویه ایجاد شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با تاکید بر توجه به کارآفرینی بر اساس ظرفیت‌های مناطق گفت: وجود تاسیسات و صنایع پارس جنوبی فضای کسب و کار جدید را در شهرستان عسلویه فراهم کرده است.

به گزارش کوگانا

مجید خورشیدی ظهر امروز در نشست شورای اداری شهرستان عسلویه با اشاره به تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه ملت و نظام اسلامی ایران اظهار داشت:با انسجام قوی و تدابیر ویژه دولت مردان، تحریم‌ها کنترل� شده است.

وی با بیان اینکه در تحریم‌ها، کشورهای مختلف با آمریکا همراهی نکردند افزود: آمریکا به سبب اینکه دولت‌های مختلف اروپایی و آسیایی با آن همراهی نکردند اکنون به فعالان اقتصادی جهان و شرکت‌ها فشار می‌‌آورند که نشان از شکست توطئه آمریکا در اعمال تحریم‌ها علیه ایران است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با بیان اینکه لنج‌های سنتی استان بوشهر امروز بیش از دیگران این تحریم‌ها را درک می‌کنند گفت: برای رونق در فعالیت لنج‌های تجاری و سفاری تدابیر ویژه اندیشیده شده که به زودی انجام می‌شود.

خورشیدی با تاکید بر تسریع در تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در عسلویه افزود: بخشی از پروژه‌ها در هفته دولت افتتاح شد و بخشی هم در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی تکمیل و تحویل می‌شود.

وی، با تاکید بر توجه به امیدآفرینی در جامعه تصریح کرد: اگر امید در بین مردم سلب شود دشمنان به اهداف خود دست می‌یابند از این نظر روی ناامیدی مردم کار می‌کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهرتاکید کرد: وظیفه همه ملت و مسئولان است که نسبت به امیدآفرینی در چهلمین سال انقلاب اسلامی تلاش کنند.

 

خورشیدی اتحاد و وحدت در استان بوشهر به ویژه شهرستان عسلویه را ستودنی دانست و افزود: وحدت و انسجام شیعه و سنی در استان بوشهر متجلی است و حق این مردم متحد این است که نتیجه اتحاد خود را ببینند.

وی، به برخی از مشکلات در شهرستان عسلویه پرداخت و خاطر نشان کرد: مسائل زیست‌محیطی در شهرستان عسلویه باید کاهش یابد و تلاش‌های فراوانی در زمینه کاهش آلایندگی در فازهای پارس جنوبی حال انجام است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهرتکریم ارباب و رجوع و توجه به حقوق شهروندی را در اولویت برنامه مسئولان دانست و تاکید کرد: اقدامات عمرانی مهمی در عسلویه در حال اجراء است که باید برای تکمیل آن تسریع شود.

خورشیدی از برقراری امنیت پایدار در استان بوشهر خبرداد و بیان کرد: این امنیت با همکاری مردم همه طبقات جامعه و تلاش مسئولان دستگاه‌های مربوطه محقق شده است.

وی با تاکید بر توجه به اجرای طرح‌‌های کارآفرینی برای حل مشکلات اشتغال جوانان عسلویه تصریح کرد: وجود تاسیسات و صنایع پارس جنوبی فضای کسب و کار جدید را در شهرستان عسلویه فراهم کرده است.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه