کد خبر : 75878تاریخ ثبت : 1397/9/15 09:10:58

مشکلات مالی تیم فوتبال پارس جنوبی رفع می شود

نماینده دیر، کنگان، جم و عسلویه‌ در مجلس شورای اسلامی گفت: در پی رایزنی با شرکت پتروشیمی آریاساسول، این شرکت مبلغ ۵ میلیارد ریال به تیم فوتبال پارس جنوبی جم کمک کرد.

به گزارش کوگانا

سکینه الماسی امروز در جمع مسئولان باشگاه پارس جنوبی اظهار داشت: به دلیل مشکلات مالی ای که تیم فوتبال پارس جنوبی جم داشت چندین جلسه با شرکت های نفت و گاز برگزار شده و با جدیت به دنبال رفع مشکلات مالی تیم هستم.

نماینده مردم شهرستان های جنوبی استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: در پی رایزنی با شرکت پتروشیمی آریاساسول، این شرکت مبلغ ۵ میلیارد ریال به تیم فوتبال پارس جنوبی جم کمک کرد.

وی با اشاره به پیگیری و رایزنی خود با شرکت‌های پتروشیمی مستقر در عسلویه برای مشارکت بیشتر در تامین مالی تیم پارس جنوبی جم افزود: به زودی مبالغ دیگری نیز برای پرداخت مطالبات این تیم پرداخت خواهد شد.
عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی بر لزوم حمایت صنایع مستقر در منطقه برای حفظ مقتدرانه این تیم در سطح اول فوتبال کشور تاکید کرد و ادامه داد: این تیم برای مردم و به خصوص جوانان استان بوشهر از اهمیت خاصی برخوردار است و به عنوان نماینده مردم همواره کنار تیم هستیم.
این نماینده مجلس، فعالیت پویاتر مدیران باشگاه پارس جنوبی جم را لازمه رفع مشکلات مالی تیم خواند و خاطرنشان کرد: بخشی از مطالبات و مبالغ قرارداد بازیکنان و کادر فنی تیم به زودی پرداخت می‌شود و امیدوارم در آینده نیز این تیم با چالش مالی مواجه نشود.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه