کد خبر : 75846تاریخ ثبت : 1397/9/3 13:23:51
تیم ابوذر کنگان نایب قهرمان استان بوشهر شد

تیم ابوذر کنگان نایب قهرمان استان بوشهر شد

تیم فوتسال سپاهان عالیشهر در مسابقات فوتسال زیر 15 سال استان بوشهر توانست مقام برتر این دوره از مسابقات را کسب کند.

به گزارش کوگانااولین دوره مسابقات فوتسال زیر 15 سال استان بوشهر با شرکت 14 تیم در قالب چهار گروه شمال و جنوب استان برگزار شد.

در مرحله اول این مسابقات که به میزبانی شهر برازجان برگزار شد، تیم نونهالان سپاهان عالیشهر توانست در مرحله گروهی با شکست دادن حریفان خود به همراه تیم بهمن این شهر به مرحله حذفی و پایانی مسابقات راه پیدا کنند.

 

مرحله دوم این مسابقات نیز به میزبانی کنگان برگزار شد، نماینده عالیشهر بعد از برد مقابل تیم جم در نیمه نهایی به مصاف بهداشت دوراهک رفت و توانست این تیم را با 3 گل شکست دهد و به فینال راه پیدا کند.

بازی فینال بین تیم سپاهان عالیشهر و ابوذر کنگان در یک بازی دیدنی و حساس هر دو تیم یک بازی رو دررو انجام دادند که در پایان با نتیجه با تساوی 2 بر 2 به پایان رسید.

این بازی بعد از تساوی به ضربات پنالتی کشیده شد و تیم سپاهان عالیشهر توانست در ضربات پنالتی با گل های محمد رضا زنده بودی و علی غانمی، تیم ابوذر کنگان را شکست دهد و قهرمان نونهالان استان بوشهر شوند.

نماینده عالیشهر در مسابقات نونهالان استان با 4 گل خورده بهترین خط دفاع را از آن خود کند، در دیدار رده بندی تیم بهمن برازجان با غلبه بر تیم بهداشت دوراهک به مقام سوم این مسابقات دست یافت.

تیم سپاهان عالیشهر قهرمان این مسابقات به همراه تیم ابوذر کنگان به مسابقات قهرمانی فوتسال زیر 15 کشوری در سال آینده برگزار خواهد راه پیدا کردند.

 

 

تیم سپاهان با رضا مهدی، محمد رضا زنده بودی، محمد امین فقیه، علیرضا دشتی، ابوافضل احسانی، علیرضاعالیان خواه، یاسین کرمی، سینا هنرمند، محمد رضا کشاورز، محمد رضا حیدری، محمد زارعی، محمد پور یوسف، محمد حسین جمالی، پوریا رادمهر و علی غانمی و با سرپرستی عابد تمدنی با مربیگیری سید محمد طاهر زاده و با کمک های عبدالرضا زائر ابراهیمی، مهدی کرایی، روح الله حقیقی، نعمت اله امین نژاد، توفیق پوریوسف، مهدی جمشیدی و رضا قنبری در این مسابقات حضور داشتند.

عابد تمدنی سرپرست تیم نونهالان سپاهان عالیشهر در گفتگو با خبرنگار فارس گفت: تیم نونهالان سپاهان عالیشهر امسال توانست در این دوره از مسابقات با بازی خوب، زیبا و بدون شکست قهرمان استان شود.

وی تصریح کرد: سپاهان عالیشهر در این دوره مسابقات فوتسال علیرغم همه مشکلاتی که با آنها دست و پنجه نرم می کرد توانست با غیرت بازیکنان این تیم قهرمان استان شوند.

 

سرپرست تیم نونهالان سپاهان عالیشهر گفت: بازیکنان تیم نونهالان سپاهان عالیشهر وهمه نونهالانی که در این استان و در رشته فوتسال تلاش کرده و می کنند سرمایه های این استان هستند.

وی ادامه داد: بازیکنان خوب و با استعدادی در این استان وجود دارد که اگر حمایت مسئولین نباشد این استعدادها از بین می رود.

تمدنی سرپرست تیم نونهالان سپاهان در پایان خاطر نشان کرد: از شهردار عالیشهر، مدیرعامل باشگاه، مربیان این تیم و از کسانی که برای قهرمانی این تیم دراین دوره از مسابقات فوتسال زحمت کشیدند، تشکر می کنم.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه