کد خبر : 75587تاریخ ثبت : 1397/9/5 08:57:58

ریزش کوه به دلیل بارندگی در مسیر جم به سیراف/ رانندگان احتیاط کنند

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان جم ، اظهار داشت: هم اکنون راهداران جهت پوشش هر گونه حادثه احتمالی در محور ها مستقر هستند و درخواست می شود رانندگان تا صبح فردا احتیاط لازم حین تردد در مسیر جم به سیراف را داشته باشند.

به گزارش کوگانا

سامان قلی پور امشب در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان جم، اظهار داشت: بارندگی از ساعت 9 صبح با شدت و قدرت نسبتا زیاد در شهرستان جم آغاز و تا کنون بدون وقفه ادامه دارد.

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان جم افزود:15 نفر نیروهای راهداری شهرستان جم در قالب چهار اکیپ مجزا با همراهی گریدر و لودر در چهار نقطه حادثه خیز از ساعت 8 صبح به صورت تمام وقت حضور داشته و تاکنون 20 مرحله (عمدتا محور جم به سیراف و بالعکس ) نسبت به جمع آوری ریزش های صورت گرفته در زیر بارش شدید باران اقدام کرده اند.

وی افزود: در حال حاضر بارندگی ها ادامه دارد و در همه محور های مواصلاتی شهرستان جم ترافیک روان است.

قلی پور خاطرنشان کرد: هم اکنون راهداران جهت پوشش هر گونه حادثه احتمالی در محور ها مستقر هستند و درخواست می شود رانندگان تا صبح فردا احتیاط لازم حین تردد در محور ها را داشته باشند.

 

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان جم تصریح کرد: امروز بر اثر بارش شدید باران قسمتی از مسیر جم به سیراف با پدیده ریزش کوه مواجه شدیم و مسیر توسط راهداران بازگشایی و پاکسازی شد.

وی تاکید کرد: به دلیل رطوبت بالای خاک منطقه احتمال ریزش مجدد در کل مسیر جم به سیراف خصوصا اطراف کوه پدری وجود دارد و احتیاط لازم است.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه