کد خبر : 75580تاریخ ثبت : 1397/9/2 17:11:27
فرهنگ و تفکر بسیجی نیاز مهم کشور است فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محمد رسول الله (صلی الله علیه و آله وسلم) شهرستان کنگان:

فرهنگ و تفکر بسیجی نیاز مهم کشور است

سرهنگ پاسدار اسماعیل تاجیک در جمع نمازگزاران این شهر با تبریک هفته بسیج و تقارن آن با هفته وحدت ومیلاد پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله وسلم) و امام صادق (علیه السلام) افزود: تفکر و فرهنگ بسیج یک فرهنگ وحدت آفرین برای امت اسلام است.

به گزارش کوگانا سرهنگ پاسدار اسماعیل تاجیک در جمع نمازگزاران این شهر با تبریک هفته بسیج و تقارن آن با هفته وحدت ومیلاد پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله وسلم) و امام صادق (علیه السلام) افزود: تفکر و فرهنگ بسیج یک فرهنگ وحدت آفرین برای امت اسلام است.

وی بیان کرد:
این مقام مسئول در بسیج سپاه گفت: گفتمام بسیج توانسته امروز معادلات دنیا را بهم بریزد و موازنه قدرت را به نفع جمهوری اسلامی ایران تغییر دهد.
تاجیک به برنامه های جهادی و اقدامات بسیج در حوزه سازندگی نیز اشاره و بیان داشت: تشکیل چند هزار هسته گروه جهادی و اقدامات گسترده در حوزه سازندگی و محرومیت زدایی در کشور از افتخارات شجره طیبه انقلاب است.
فرمانده سپاه شهرستان کنگان گریزی به موفقیت های علمی در کشور زد و گفت: دانشمندان جوان ایران اسلامی با تفکر بسیجی در حوزه علمی و در علوم مختلف موفقیت های بزرگی را کسب و امروز در جهان زبانزد عام و خاص اند.
سرهنگ تاجیک به صدور تفکر بسیج به فرامرزها اشاره و بیان داشت: تشکیل حشد الشعبی ، شکل گیری گروههای مقاومت در منطقه و سازماندهی تشکیلات جهادی و در پی آن شکست و اضمحلال دشمن حاصل صدور تفکر و گفتمان بسیج است.
وی در پایان گریزی به مسائل داخلی کشور و وضعیت نابسامان معیشت مردم و مشکلات اقتصادی اشاره و عنوان نمود: فرهنگ و روحیه بسیجی بعنوان یاوران ولایت باید در مدیران نهادینه شود که اگر این امر محقق و فرهنگ و روحیه بسیج حاکم شود مشکلات حل و دشمن باز هم شکست خواهد خورد.

 

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه