کد خبر : 75419تاریخ ثبت : 1397/8/12 08:22:58

کاربران، توئیت ترامپ درباره تحریم ایران را مسخره کردند: 'استیضاح در راه است'

کاربران فضای مجازی توئیت «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری آمریکا علیه ایران را به باد سخره گرفتند.

به گزارش کوگانا

کاربران فضای مجازی توئیت «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا علیه ایران را به باد سخره گرفتند. 

«دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا امروز، جمعه بعد از اعلام بازگشت تحریم‌ها علیه ایران عکسی در توئیترش منتشر کرد که روی آن نوشته شده است «تحریم‌ها در راهند؛ ۵ نوامبر». نوشته روی عکس، از مجموعه تلویزیونی «بازی تاج و تخت» اقتباس شده است.

پایگاه بازفید نوشته عبارت «زمستان در راه است» در فیلم مورد نظراشاره‌ای به گروهی از موجودات آدم‌نما است که مصمم هستند دنیا را به مکانی منجمد تبدیل کنند و در مسیرشان، برای دستیابی به این هدف، همه چیز را خراب می‌کنند.

کاربران فضای مجازی، تصاویری مشابه همین عکس درست کرده و روی آن با اشاره به تبانی احتمالی ترامپ با روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا و احتمال استیضاح او نوشته‌هایی مانند «استیضاح در راه است» منتشر  کرده‌اند. 

در زیر تصاویری که کاربران منتشر کرده‌اند، همراه با پاره‌ای توضیحات آورده شده‌اند:

برخی از کاربران با اشاره به احتمال صدور کیفرخواست علیه ترامپ در پرونده تبانی با روسیه این عکس را منتشر کرده و نوشته‌اند: «کیفرخواست در راه است.»

برخی از کاربران تصویر «رابرت مولر»، بازرس ویژه تحقیقات درباره پرونده تبانی احتمالی ترامپ با روسیه را منتشر کرده و روی آن نوشته‌اند: «مولر در راه است.»

این عکس‌نوشته («استیضاح در راه است») هم به احتمال استیضاح و برکناری ترامپ به دلیل تحقیقات بازرس مولر مربوط می‌شود.

«دیو ایزکاف»، روزنامه‌نگار و نویسنده آمریکایی در واکنش به توئیت ترامپ نوشت: «دارم کم کم به اینکه ما کشوری بالغ و رشدیافته هستیم، شک می‌کنم.»

یک کاربر نوشته است «جافری، بزرگ شده». در سریال بازی تاج و تخت، جافری نام پادشاه جوانی است که از شکنجه دیگران لذت می‌برد.

یکی از کاربران هم با توجه به اینکه ترامپ در واقع خودش را در واقع به «وایت‌واکرها» تشبیه کرده، نوشته است: «لازم است کسی به ایشان بگوید وایت‌واکرها آدم‌های بدی هستند؟»

«اچ‌بی‌او»، شبکه‌ای که سریال «بازی تاج و تخت» محصول آن است در بیانیه‌ای اعلام کرد این شبکه از اینکه ترامپ از «تصاویر و لحن این سریال برای تبلیغ تحریم‌های ایران» استفاده کرده، خشنود نیست.

انتهای پیام/ 

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه