کد خبر : 75415تاریخ ثبت : 1397/8/12 08:17:52

پرسپولیس لایق قهرمانی آسیاست/ کاشیما آنتلرز یک تیم سرعتی است

بازیکن سابق پرسپولیس تهران گفت: کاشیما آنتلرز یک تیم سرعتی است و پرسپولیس بازی سختی خواهد داشت اما این تیم لایق قهرمانی آسیا است.

به گزارش کوگانا

علی علیزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمان اظهار داشت: پرسپولیس‌ بعد از ناکامی در سال گذشته در مرحله نیمه‌نهایی در مقابل الهلال عربستان و کنار رفتن در این مرحله در سال جاری با غلبه بر قدرت‌های غرب آسیا از جمله السد و الدوحیل که تیم‌های قدرتمندی بودند، این بار سعی دارد که در این بازی مقابل کاشیمای ژاپن با کسب یک نتبجه خوب جشن قهرمانی را در تهران و در مقابل هواداران خود بگیرد.

بازیکن سابق پرسپولیس تهران با بیان اینکه پرسپولیس تهران با دست‌های خالی به این مرحله از رقابت‌های آسیا رسید، تصریح کرد: رفاقت بین بازیکنان تیم و مدیریت برانکو عوامل موفقیت در رسیدن این تیم به فینال آسیا شد.

وی گفت: کاشیما آنتلرز یک تیم سرعتی است و این دیدار دیدار سختی برای پرسپولیس خواهد بود، قطعا پرسپولیس به دنبال فتح جام قهرمانی و یکسره کردن کار در ژاپن است که باز هم می‌گویم کار سختی است اما دور از ذهن هم نیست.

علیزاده اظهار کرد: پرسپولیس تا همین جا نیز کار بزرگی را انجام داده است و حتی اگر دوم هم شود چیزی از ارزش‌های بازیکنان سرخ پوشان پایتخت کم نمی‌شود.

وی با بیان اینکه ایرادات AFC به ورزشگاه آزادی ایرادات جزئی و قابل حل شدن تا زمان بازی برگشت است، بیان داشت: شرق آسیا هم تماشاگر زیادی در بازی خود دارد اما قطعا ورزشگاه آزادی هر تیمی را می‌لرزاند.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه