کد خبر : 75400تاریخ ثبت : 1397/8/9 10:03:17
کشته شدن مادر و سه فرزند بر اثر ایرادات فنی یک جاده / تصویر در تنگستان

کشته شدن مادر و سه فرزند بر اثر ایرادات فنی یک جاده / تصویر

بی توجهی اداره راه و شهرسازی در استانداردسازی این مسیر مواصلاتی سبب شده تا اشکالات فنی همچنان در جای خود باقی بماند و استانداری که یازده ماه شهرستانی را معطل انتخاب یک فرماندار می کند باید در این خصوص جوابگو باشد.

به گزارش کوگانا جاده روستایی باریک و بدون شانه روستایی بنه گز به چاه پیر  که در بهمن ماه سال 93 به بهره برداری رسید بار دیگر رنگ خون به خود گرفت.

این جاده که با هدف کاهش مسیر دسترسی به روستاهای شمالی شهرستان تنگستان از مرکز استان طراحی و ایجاد شده، کم عرض و فاقد شانه خاکی است و به دلیل قرارگرفتن زیر ترافیک خودروها، سالانه تصادفات منجر به فوت و جرح فراوانی را به خود می بیند.

عصر روز گذشته نیز  همین اشکالات فنی که به تایید کارشناسان رسیده سبب شد که در تصادفی دیگر  بین دو خودرو سواری پژو 405 و ساینا ، 7 نفر کشته و زخمی شوند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


رییس پلیس راه استان بوشهر در این خصوص به رسانه ها گفته که یک دستگاه خودرو 405 به رانندگی خانمی به هویت "غ "و سرنشینی سه فرزندش با یک دستگاه خودرو"ساینا"  به رانتدگی "احمدرضا "و سرنشینی دو فرزندش در جاده روستایی بنه گز-چاه پیر شهرستان تنگستان با هم برخورد کردند.

سرهنگ جابر پاپری ادامه داد: متاسفانه در این حادثه راننده خانم خودرو 405 به همراه 3 فرزندنش در دم فوت شدند، همچنین رانتده و دو سرنشین خودرو ساینا مجروح گردیده و به بیمارستان خلیج فارس بوشهر اعزام شدند.

بی توجهی اداره راه و شهرسازی برای استانداردسازی این مسیر مواصلاتی سبب شده تا اشکالات فنی همچنان در جای خود باقی بماند و استانداری که یازده ماه شهرستانی را معطل انتخاب یک فرماندار می کند باید در این خصوص جوابگو باشد.

انتظار می رود که فرماندار جدید تنگستان، فکری اساسی برای این راه روستایی غیر استاندارد کند و اگر نمی تواند در کمیته برنامه ریزی شهرستان اعتباری برای تعریض این جاده بگذارد اقدام به انسداد این مسیر تا زمان اصلاح ایرادات فنی کند.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه