کد خبر : 75075تاریخ ثبت : 1397/7/30 10:42:20
هنر از مهمترین ابزارهای بشر برای ساخت جامعه ای سالم می باشد + تصویر

هنر از مهمترین ابزارهای بشر برای ساخت جامعه ای سالم می باشد + تصویر

مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر ضمن تشکر از برگزاری چنین نشست صمیمانه ای، هنرمندان کنگانی را دارای ظرفیت و پتانسیل بالا در حوزه های مختلف فرهنگ و هنر بیان کرد و افزود: امیدواریم نیازهای هنرمندان کنگانی با تعامل و هم افزایی خوبی که در این شهرستان وجود دارد، رفع گردد .

به گزارش کوگانامدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر ضمن تشکر از برگزاری چنین نشست صمیمانه ای، هنرمندان کنگانی را دارای ظرفیت و پتانسیل بالا در حوزه های مختلف فرهنگ و هنر بیان کرد و افزود: امیدواریم نیازهای هنرمندان کنگانی با تعامل و هم افزایی خوبی که در این شهرستان وجود دارد، رفع گردد .

حمیده ماحوزی تصریح کرد: نمایش بوشهر جز سه استان برتر در حوزه نمایش کشور است و هنرمندان کنگان نیز در سال های اخیر موفقیت های بسیاری را در این بخش به دست آورده است .

وی اظهار داشت: مجموعه اداره کل از حضور و همراهی هنرمندان در فعالیت های مختلف فرهنگی و هنری استقبال نموده و تلاش داریم تا زمینه این حضور و همراهی را با ایجاد شرایط مناسب فراهم آوریم.

ماحوزی اظهار امیدواری کرد که علی رغم تلاش های متعدد در جهت پیوند صنعت نفت با هنر، بتوان از ظرفیت های این منطقه نفتی و گازی برای کمک به بهبود وضعیت هنر در شهرستان کنگان استفاده کرد .

فرماندار کنگان نیز بیان داشت: هنر از مهمترین ابزارهای بشر برای ساخت جامعه ای سالم می باشد.

فتح الله نوروزی افزود: در زمینه توسعه پایدار یک شهرستان یکی از اقدامات امکاناتی است که باید برای فعالیت بیشتر هنرمندان بوجود آید که در این راه اقداماتی انجام شده و هر آنچه محقق نشده دلیل بر نخواستن نبوده بلکه نتوانسته ایم با توجه به شرایط حساس کشور در حوزه ی اقتصادی آن را جذب کنیم .

فتح الله نوروزی خاطرنشان کرد: برگزاری چنین نشست هایی جهت ارتباط نزدیک اصحاب فرهنگ و هنر با مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان و شنیدن دغدغه های هنرمندان در راستای اهداف تاثیرگذار می باشد.  

ابوذر مختارزاده سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کنگان ضمن خیر مقدم به مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، گزارشی از فعالیت های انجام شده در شش ماهه اول سال جاری بیان کرد.

در ادامه هنرمندان مسائل و مشکلات خود را در حوزه های مختلف هنری از قبیل نمایش، موسیقی، هنرهای تجسمی، سینما، کتاب و کتاب خوانی، ادبیات و رسانه با مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان بوشهر در میان گذاشتند


عکس: رضا زیارتی

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه