کد خبر : 75059تاریخ ثبت : 1397/8/1 09:58:58

معلم بوشهری پس از نجات دانش‌آموزان از آتش‌سوزی به کما رفت

در پی آتش‌سوزی در آزمایشگاه مدرسه شهید عبدالرسول امینی آب‌پخش معلم فداکار پس از نجات دانش‌آموزان و اموال مدرسه بر اثر خفگی به کما رفت.

به گزارش کوگانا

آزمایشگاه مدرسه شهید عبدالرسول امیری آب‌پخش دشتستان ساعت 12:45 دقیقه امروز دچار آتش‌سوزی شد.

معلم فداکار این مدرسه محمد ابراهیم‌زاده که در آزمایشگاه در حال تدریس بود متوجه آتش‌سوزی می‌شود که با تلاش فراوان، دانش‌آموزان  را از هر گونه آسیب نجات می‌دهد و به خارج از  محل آتش‌سوزی منتقل می‌کند.

 مدیر دبستان شهید امیری آب‌پخش  دشتستان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با اشاره به وقوع آتش‌سوزی اظهار داشت: مدرسه شهید امیری دارای 166 دانش‌آموز مقطع ابتدایی است که محمد ابراهیم‌زاده معلم این مدرسه در حین تدریس  در آزمایشگاه متوجه وقوع آتش‌سوزی می‌شود.

حبیب بنافی از فداکاری این معلم خبرداد و بیان کرد: پس از وقوع آتش‌سوزی محمد ابراهیم‌زاده با جانفشانی دانش‌آموزان را نجات داد و به بیرون از منطقه بحرانی هدایت کرد.

وی با بیان اینکه این معلم برای جلوگیری از صدمه واردشدن به اموال آزمایشگاه و مدرسه اقدام به خارج کردن این اموال کرد گفت: متأسفانه این معلم فداکار در حین انتقال اموال مدرسه به خارج از محوطه آتش‌سوزی در آزمایشگاه  به‌سبب دودزدگی و خفگی بی‌هوش می‌شود.

مدیر دبستان شهید امیری آب‌پخش  از نجات این معلم  با کمک تعدادی از اولیای دانش‌آموزان و کارکنان مدرسه خبرداد و خاطرنشان کرد: در حالی که درب آزمایشگاه قفل شده بود با تلاش تعدادی از اولیای دانش‌آموزان و کارکنان مدرسه این معلم از آزمایشگاه خارج و به مرکز درمانی منتقل برازجان منتقل می‌شود.

بنافی با ابراز اینکه این معلم در کما رفته است گفت: محمد ابراهیم‌زاده معلم این مدرسه در بیمارستان شهید گنجی در حال مداوا است.

وی افزود: کادر درمانی این بیمارستان در حال مداوای این معلم فداکار هستند.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه