کد خبر : 75029تاریخ ثبت : 1397/8/1 09:36:18

تامین امنیت زوار خارجی/ منافقین همواره در حال مزدوری هستند

جانشین سازمان اطلاعات سپاه گفت: امنیت همه مسیرهایی که زوار خارجی وارد کشور می‌شوند توسط قرارگاه قدس سپاه، نیروی انتظامی و دستگاه‌های امنیتی تامین شده است.

به گزارش کوگانا

سردار حسین نجات جانشین سازمان اطلاعات سپاه در خصوص امنیت مرزهای کشور در اربعین حسینی (ع) با توجه به حادثه تروریستی میرجاوه اظهار داشت: امنیت همه مسیرهایی که زوار خارجی وارد کشور می‌شوند توسط قرارگاه قدس سپاه، نیروی انتظامی و دستگاه‌های امنیتی تامین شده است و اقدامی که در مرز میرجاوه اتفاق افتاد کار پست و کثیفی بود که با فریب دادن یکی از عناصر آنجا رخ داد و کاری نظامی و درگیرانه‌ای نبود و جمهوری اسلامی ایران از پاکستان خواستار رسیدگی شده است.

وی در پاسخ به این سوال که گروهک تروریستی منافقین قصد دارد در ایام اربعین حسینی مسیر پیاده‌روی را به آشوب بکشاند، گفت: از این آدم‌های وطن فروش و خائن که هیچ موقع با ملت ایران نبودند هیچ چیز بعید نیست که بعد از چهل سال از زوار اربعین بگذرند، ولی آن‌ها کاری نمی‌توانند انجام دهند، اقداماتی لازم برای تامین امنیت زائران پیش بینی شده است.

جانشین سازمان اطلاعات سپاه، تصریح کرد: منافقین از اول حضورشان در کشور تا دوران دفاع مقدس دشمن مردم ایران بودند واطلاعات کشور را به دشمن انتقال می‌دادند. کسانی که وطن فروش هستند، انجام اینگونه اقدامات آز آن‌ها بعید نیست.

سردار نجات در پایان با اشاره به اینکه منافقین همیشه در حال مزدوری هستند، خاطر نشان کرد: منافقین یک روز مزدوری رژیم صدام را می‌کردند و یا مزدوری رژیم فرانسه و آمریکا را می‌کنند و امروز که سران منافقین با مسئولین عربستانی جلسه گذاشته اند و مکان و پول از آن‌ها گرفتند، مزدور آن‌ها شده اند تا به مردم خیانت کنند.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه