کد خبر : 74417تاریخ ثبت : 1397/7/16 08:52:39

کارگروه فضای مجازی و یاوران رسانه‌ای اربعین حسینی استان بوشهر تشکیل شد

با همکاری و تعامل کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین استان بوشهر کارگروه فضای مجازی و یاوران رسانه‌ای استان بوشهر تشکیل شد.

به گزارش کوگانامدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر ظهر امروز در کارگروه فضای مجازی و یاوران رسانه‌ای استان بوشهر، اربعین حسینی را از فرایض و عبادات ارزشمند برشمرد و اظهار داشت: امروز مردم پس از گذشت سالیان متمادی، با وجود همه مشکلات و تنگناها در تدارک این هستند که موسم فرا رسیدن اربعین حسینی در این همایش شرکت کنند.

حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی گفت: این عظمت و اهمیت اربعین است که سبب شده دشمنان به فکر تفرقه افکنی و ایجاد اختلاف در صفوف مسلمانان و شیفتگان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) بیافتند و از همین‌رو لازم است تمام تلاش‌ها برای حفظ وحدت اسلامی انجام شود.

وی با تاکید بر نقش اربعین حسینی در تقویت اتحاد مسلمانان بیان کرد: اربعین حسینی نماد همبستگی و اتحاد مسلمانان  است که هرسال باشکوه‌تر از سال قبل برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر نیز بر ضرورت حضور فعال و مطلوب اهالی رسانه در فضای مجازی در راستای جهت دهی و پوشش مناسب رویدادهای حماسه عظیم  اربعین حسینی تاکید کرد.

در مراسم مذکور فعالان فضای مجازی به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود در خصوص افزایش کیفی برنامه‌های ارائه شده ویژه اربعین حسینی پرداختند.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه