کد خبر : 74411تاریخ ثبت : 1397/7/16 08:42:22

واکنش شفر به جدایی حسینی از استقلال/ تکلیف بزودی مشخص می‌شود

سرمربی تیم فوتبال استقلال به اظهارات دروازه بان نیمکت نشین این تیم واکنش نشان داد اما هنوز مشخص نیست حسینی در این تیم خواهد ماند یا نه.

به گزارش کوگانا

بالاخره بعد از گذشت ۹ هفته نیمکت نشینی در استقلال، حسین حسینی به صدا درآمد و خواستار جدایی از جمع آبی‌پوشان شد. او که نتوانسته در طول این فصل درون دروازه استقلال قرار بگیرد، بعد از دیدار برابر نفت مسجد سلیمان اعلام کرد نیم فصل از این تیم جدا خواهد شد.

حسینی می داند که اگر این روند ادامه پیدا کند مطمئنا حضور در تیم ملی را هم از دست خواهد داد و کار برایش سخت تر خواهد شد.

وینفرد شفر که از درخواست حسینی مطلع شده بود به شدت با این جدایی مخالف است و نمی خواهد به راحتی دروازه بان خوب خود را از دست بدهد. سرمربی استقلال می داند با رفتن حسینی باید به دنبال یک جانشین برای او بگردد و مطمئناً هیچ تیمی در نیم فصل دروازه بان خود را به استقلال نخواهد داد. بنابراین اجازه رفتن حسینی را نخواهد داد زیرا می داند با رفتن این دروازه بان کار برایش در صورت مصدومیت رحمتی سخت خواهد شد.

قرار است وینفرد شفر جلسه ای را به همراه سرپرست باشگاه با حسینی برگزار کند تا هم مشکلات این بازیکن را برطرف کرده و هم او را مجاب کند در استقلال بماند. البته با توجه به اینکه در حال حاضر مهدی رحمتی در تمامی بازی ها به میدان می رود بعید است که حسینی در استقلال بماند.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه