کد خبر : 74353تاریخ ثبت : 1397/7/15 09:50:30

امنیت پایدار استان بوشهر زمینه توسعه و پیشرفت را فراهم کرده است

استاندار بوشهر با قدردانی از تلاش شبانه‌روزی نیروی انتظامی در برقراری امنیت گفت: امنیت پایدار استان بوشهر زمینه توسعه و پیشرفت را فراهم کرده است.

به گزارش کوگانا

عبدالکریم گراوند ظهر امروز در جمع نیروهای مسلح استان بوشهر با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی از خدمات و تلاش این نیرو قدردانی کرد و اظهار داشت:نیروی انتظامی با تلاش شبانه‌روزی خود در ماموریت‌ها موفق عمل کرده که  خدمات آنان در خور تحسین و سپاس است.

وی با بیان اینکه امنیت امروز جامعه محصول تلاش نیروی انتظامی است افزود: امنیتی که امروز ایران اسلامی دارد مدیون تلاش‌های بی بدیل نیروی انتظامی است.

استاندار بوشهر به نقش مهم نیروی انتظامی در تامین امنیت جامعه پرداخت و تاکید کرد: هوشیاری و آمادگی و تلاش شبانه‌روزی نیروی انتظامی سبب امنیت مطلوب در استان بوشهر شده است.

گراوند افزود:با قدردانی از تلاش فرمانده و کارکنان نیروی انتظامی استان بوشهر بیان کرد: امنیت پایدار استان بوشهر با تلاش شبانه‌‌روزی نیروی انتظامی محقق شده که در این زمینه امنیت پایدار زمینه توسعه و پیشرفت را در این استان فراهم کرده است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر هم با تاکید بر برخورد با متخلفان در همه عرصه‌ها تصریح کرد: نیروی انتظامی استان بوشهر اجرای تمام ماموریت‌های خود را با سربلندی انجام می‌دهد و در این راه قاطعانه با اخلال گران برخورد می‌کنند.

سردار خلیل واعظی با قدردانی از همکاری و مشارکت مردم در ماموریت‌های نیروی انتظامی افزود:نیروی انتظامی نیروی متکی به مردم است که هم در خدمت ملت است و هم برای خدمتگزاری به مشارکت مردم نیاز دارد.

انتهای پیام/م

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه